Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdőként milyen motort vegyek?

Kezdőként milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés
Leginkább terepen használnám ezért is gondolkoztam valami cross motoron. Körülbelül 150 ezer Ft-t szánnék rá. Nem tudom hogy ennyiért lehet-e valami viszonylag jót kapni, de nem kell hogy az első motoromon gyémánt berakása is legyen :) 50-80cc motorra gondoltam.

2016. ápr. 1. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát 150k az elég határ eset, annyiért csak egy elég régi motort kapsz. Ha ekkora motorban gondolkozol, akkor Yamaha DT50 vagy DT80.

Ha csak arra kell hogy megtanulj motorozni, akkor valóban fölösleges többet költeni. Majd a következő komolyabb lesz. :)

2016. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Barátaim mondták hogy a Derbi Senda se rossz 50-es létére. Vélemény erről a motorról?
2016. ápr. 1. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még róla rosszat, bár személyes tapasztalatom nincs. :)
2016. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Derbi Senda, Yamaha DT, Rieju RR, Aprilia RX. Ezekből válogass, bár hibátlanok nem lesznek, egy 20-30ezer még azért legyen félre téve a vételáron felül.
2016. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50-es de azért lehet vele motorozgatni. Csak nem szabad úgy tekinteni rá, hogy akkor msot megy mint a meszes.
2016. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!