Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 megszorult a...

Simson s51 megszorult a főtengely?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap alapjáraton ment a Simson s51 enduro típusú motorkerékpárom és leállt, mintha nem kapott volna elég anyagot. Gondoltam, hogy berúgom, erre a berúgókar meg sem moccan. Próbáltam betolni, de nem forgott a kerék ha kiengedtem a kuplungot. Azt azért hozzátenném, hogy a motorban 2 hete lett kicserélve a dugattyú és a henger szóval még bejáratós volt. Leszedtem a hengert és nem a dugattyú sült be és a főtengely egyszerűen nem akar megmoccanni. Azt szeretném kérdezni, hogy mi miatt szorulhatott meg amikor alapjáraton "pöfögött"?

Főtengely csapágy szétment esetleg? Vagy mik a lehetőségek, és mennyi javítási költségre számíthatok úgy átlagosan?



2016. ápr. 4. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csapágy sült be az eléggé látható, szóval szétkapni és hamar emglesz hogy mi okozta.
2016. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 S70E ***** válasza:
Hali.Ha henger nélkül sem mozdul a főtengely,akkor valószínű,hogy az egyik főcsapágy szorult meg.Távolról erre tippelek.Ha otthon javítod,kijössz max.10ezerből,persze csak akkor,ha minden más ok.
2016. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!