Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok ajánlani korrekt áron...

Pszicho88 kérdése:

Tudtok ajánlani korrekt áron személyi sofőrt? Autóvásárlás lebonyolításához keresek fuvarost.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eger- Miskolc és ezek környékén élő fuvarost keresek, aki levinne pár helyre és nem lehúzós áron.

Köszönöm.



2016. ápr. 7. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Felraksz pár helyre hirdetést h safört keresel, itt ilyesmit nem is lehetne belinkelni amugy.
2016. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hívják úgy hogy taxi, esetleg Über
2016. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül nem taxist keresek.

Egyébként is odaírtam, hogy nem lehúzós áron, innentől kezdve nincs miről beszélgetnünk.

2016. ápr. 7. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Übernél olcsóbb dijakat meg felesleges várni.
2016. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor itt valaki nagyon nincs megfizetve, vagy valakik aránytalanul drágán dolgoznak.


A minimálbérért dolgozó tej, pékárú kiszállító emberek is időre mennek ki és napi 6-7 ezernél nem keresnek többet.

Én a dupláját kínálom feleannyi munkával, viszont hosszabb távon. A taxis ennek legalább a 6-8-10 szeresét kéri el.

Költöztetőt pedig már 120 Ft/km áron már találni, sőt szerintem 100- ért is.


Annyira azért tisztában vagyok az árakkal, hogy egy taxis már mégse basszon át. :)

2016. ápr. 7. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Minek kérdezel ha tudod a választ?


Ez van, a törvényes személyszállítási opciók a MÁV,Volán, BKV etc, taxi, és a határon az Über.


Egy bútort és egy embert nem ugyanaz azért szállítani

2016. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Itt lennél a Balaton környékén elvinnélek szívesen, pont munkára várok pár hétig. Jó buli lenne, szeretek autókat kipróbálni, venni. :)
2016. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves tőled. Sajnos nem a Balaton környékén lakok.

Szép helyek vannak arra. Egyszer Hévízen nyaraltunk.

2016. ápr. 7. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!