Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen gépjárműveknek mi az...

Az ilyen gépjárműveknek mi az értelme?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=mT4TI9vWGxQ

Az USA-ban nem tudom milyen gyakori jelenség, de p*csnövelésen kívül tényleg nem értem, hogy mi az értelme. Valóban létezik olyan célcsoport, akinek megéri ilyen gépeket gyártania a Fordnak veszteség nélkül?



2016. ápr. 11. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés: Miért ne?


Ha valaki ilyet szeretne van rá elhetősége ennyi. Ezzela z erővel elég lenne egyetlen autótípus azt járjon mindenki azzal... meg belegondolva 150LE felett sincs sok rételme a dolgoknak, mert 150-el is elhet bőven közlekedni normálisan, mégis vannak sokkal erősebb kocsik.

2016. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nagyon tetszett a kiejtese a manusnak


A bajnok 4:52 nel a " lájtgyuti " :)!!( light duty )


Ilyet nem hall mindennap az ember

2016. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most két csodát mutatok, az egyik a válasz a kérdésedre, ami 4:07-kor hangzik el, a másik az, hogyan lehet időponttal linkelni:

[link]

2016. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
No meg még valami: ehhez az F650-hez már C jogsi kell. Na jó, amarókában más a jogsi, ott a B-vel 7,5 tonnáig vezethetnek.
2016. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Ez tipikusan az amerikai mentalitás: ha meg lehet csinálni, akkor miért ne?


Igazuk is van! Valaki úgy dönt kéne neki egy tohonya dög, amivel ha megy nem vágnak be elé folyton az autók, meg jól néz ki, ha barátokkal elugranak sörözni hétvégén. Míg itthon már egy L200-as is nagy terepjárónak számít ott eltörpül. Ha ki akarsz lógni a sorból akkor bizony valamivel überelni kell a tömeget, hogy tekintélye legyen az autódnak... Nem neked, az autódnak. Ennek részben valóban pénisznövelés a lényege, de én azt mondom egészségére akinek ez a vágya!

2016. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem király gép, én elfogadnám.
2016. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!