Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik kis fogyasztású...

Létezik kis fogyasztású megbízható terepjáró?

Figyelt kérdés

Kis fogyasztás alatt a 6-8 litert értem.

Dízel értelem szerüen.Nem kell , hogy nagy legyen.

Suzuki samirajokat nézegettem , de állítólag országúton simán benyesi a 10 litert.

Nem offroadozni kellene , csak a földúton tudjak vele közlekedni.

Vitara 2 ajtós verziójára gondoltam , de ahogy olvastam szerieti az is a "hasát".Dustert is nézegettem.

Szerintetek?Keret az 2- 2,5 milió.

Köszönöm ,előre is!


2016. ápr. 15. 12:15
 1/8 MalackaEsAHetFarkas válasza:
66%
A legjobb választás szerintem ezesetben a Dacia Duster =)
2016. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha dízel kell mindenáron, akkor mint előttem írták, akkor dacsia..

ha széthajhatatlan aranyos kis dzsipót szeretnél, akkor a suzuki jimny..1.3-as benzines, nem versenyutó, de soha nem hagy csereben...örök darab.

2016. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nem mindenáron dízelt akarok , csak a 10 literes országúti fogyasztások kicsit húzósak. Tudom ez terepjáró nem fogyasztás bajnok .

2016. ápr. 15. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy ami terepjáró, az nem országútra van tervezve és fordítva.


Kompromisszumot kell kötni a terepképességek és a fogyasztás között, erre pedig legjobb alternatíva valószínűleg valamilyen SUV.


Bár ha csak sima földút a cél, ott még egy sima személyautó is elmegy...

2016. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Hát igen, a suzuki samurai benyeli a 10-et de a suzuki jimny is megeszik 8-9 -et terepen.

Itt a kérdés milyen autó kell, gondoljunk pick up -ra , ford ranger, nissan navarak stb.. mind jók terepen , 2,5 -es diesel ranger motor 10 litert fogyaszt , ami elég jó szerintem as méreteihez képest, meg hoyg terepezik vele az ember.De nem kell nagy autó ahogy irtad, nem tudom miylen terepre kell, suzuki vitara terepjáró képessége nem roszabb mint a duster-é. Amiket megnéznék még, kia sorento, hyundai tucson, jeep cherokke, de a végére hagytam a legjobbast, toyota rav 4.....

Amiket felsoroltam egyi kse rossz választás, mindegyiknek van előnye, én kia-s vagyok, szeretem őket, árban egész jók a használtak, a jeep-ben az amerikai feeling, toyota -t mindenki ajálja, nagyon megbizhatóak, a ford rangert tapasztalatból irtam. Toyotánál nem kell félni a 300 ezerk ilómétertől, bizony azokba annyi van, de még annyit szolgálni fognak. A többiből nem vennék 200 ezer km felettit, vagy annál sokkal többet futottat, daciaból meg szerintem 200 ezer km már nagyon sok. Dieselből 2 millióért meg csak olyat kapsz, 1,6 benzin meg ugyan úgy 8 liter fölött fog fogyasztani.

2016. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még az celőzőhöz annyit a KIA-k is sokat elmennek nem egy két autó van fent 400 ezer kilóméterrel magyarországon pedig mondják a crdi motorok betegesek, de tessék itt egy 400 e + kia sorento

[link]


és 2,5 millióért fele ennyit futottat veszel.

2016. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget , válaszokat!!
2016. ápr. 15. 18:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy egy gázosra alakított terepjáró... bár a lényegét azzal végképp elveszti.
2016. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!