Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bentley lízingre?

Bentley lízingre?

Figyelt kérdés

Ha havi 1 000 eurot keresek,kivehetnék lízingre egy 70 000 euros BENTLEY CONTINENTAL GT GTC CABRIO 4x4-et ??? Ki adják nekem egyáltalán?És ha igen,akkor mennyivel kéne törleszteni havonta ? Vagy inkább BMW ? Kinek mi a tapasztalata ? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)


[link]



2016. ápr. 16. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Leraksz kb 20 ezer eurót és havi 1500 euro még a lízing. Legalább is hasonló árú a8-asnál így van, itt se lehet nagyon másképp.
2016. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a vicces része inkább ha össze is jönne,a ztán szoba kerül mit csinálsz.... hát xy helyen melozok 1000 euroért. :D
2016. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:D :D az igaz :) ... akkor inkább válalkozó leszek :) aztán már nem lessz probléma :D
2016. ápr. 16. 20:33
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Szerinted kit érdekel, hogy egy pénztelen, jogosítvány nélküli álmodozónak, mi a vágy-autója?
2016. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Te meg hol álmodtad azt hogy nincs jogosítványom ? És ki a pénztelen ? :D esetleg te ...Normális értelmes embereket kérdeztem,nem egy ilyen irigy senkiházit mint te vagy :D Ilyen undok negatív embernek mint te vagy nem sok barátja lehet.
2016. ápr. 16. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

70 havi fizetésből nem a legjobb ötlet új autót venni. Ez olyan, mintha a 120 rugót kereső titkárnő vadiúj VW Passatot akarna.


Mellékesen, ez az autó újonnan 200 ezer dollár (azaz 60 millió Ft) körül van, a javíttatása, adója stb. egy vagyon lenne, az életben nem tudnád fenntartani ennyi pénzből. Ezt nyilván a bankok is tudják, úgyhogy eszük ágában nem lenne hitelt adni neked egy ilyen kocsira.

2016. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem :) csak azért kérdeztem,mert nincs tapasztalatom még ezen a téren.Egyenlőre veszek akkor olyan kocsit,ami reálisabb,megéri.De a Bentleyről nem mondok le.Egyenlőre álom marad.Mindent elfogok követni hogy egyszer majd megtudjam magamnak engedni és majd egyszer megveszem :) .... Köszönöm a véleményeket
2016. ápr. 16. 21:35
 8/14 veterán vas ***** válasza:
47%

Csak egy elképzelés:

Ha a jelenlegi életviteledhez szükséges kiadásokat a felére csökkented, akkor 500eurót megspórolsz havonta. Amennyiben ennyiből meg tudsz élni, az évi 6000 euró megtakarítást jelent. Ha ezt a vonalat 12 évig tudod követed, akkor már az alaptőkét ki is fizetted. (nagyvonalú vagyok és kamatos kamatot és egyéb hozadékot ill. járulékos kiadásokat, esetleges inflációt nem is emlegetek)

Szóval, ha a jelenlegi fizetésed feléből képes vagy megélni 12éven keresztül, akkor az autó ára megvan. Csak semmi plusz kiadás, havi 500 a plafon.

Nos, vállalod? :)

2016. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1000 eurós fizuból, ha lakni, öltözködni, világítani fűteni és enni is akarsz az autó fenntartása (teljesítményadó, KGFB, szerviz, tankolás) mellett a reális autó egy 5-6 éves városi kiskocsi. Polo, Swift, Clio, Yaris.

Bármi nagyobb falat esetén belecsúszol a "nincs pénz javítani, csak guruljon, és csak 5 litert tankolunk egyszerre" állapotba.

Olyat vegyél, amit meg tudsz venni fél éves jövedelmedből. A másik feléből még nem fogsz éhen halni, és fen is fogod tudni tartani.

2016. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:) hát igazából nekem csak a kocsit kéne fizetni
2016. ápr. 16. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!