Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pici, olcsó, jó autót szeretné...

Pici, olcsó, jó autót szeretnék venni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Max. 200e Ft-ig, olyat, amit nem kell folyton szervízbe hordani..
2008. szept. 23. 13:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%
Húúú, gondolom használtan akarod... nem? Amugy nekem is nem régen lett meg a jogsim, Én is szeretnék egy kocsit magamnak :) Valami Vw-re gondoltam, vagy peugeot 206,307 meg ilyenek.. de nem hiszem, h találnék, Én is olyan 200E Ft fele nézném... És azt sem akarom, hogy túl régi legyen... Max 3éves... szóval szerintem ez csak álom.. ( az Én részemről ) Majd figyelem ezt az oldalt, hátha ad valaki valami jó tippet! :) Egyébként ne haragudj, tanácsot adni nem nagyon tudok :( ***
2008. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha idősebb az autó , ha megkímélt állapotban van és kevés benne km . Két éve van egy 18 éves autóm , 160.000-ér vettem talán kétszer voltam szerelőnél az egyik a vizsgáztatás miatt volt . Rutint szerezni tökéletesen megfelel és elvisz bárhová.
2008. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tipust én sem írok, mindenképpen egyszerű, könnyen javítható ún. hagyományos felépítésű autót, minél kevesebb elektronikával. Megveszel egy túlbonyolított szart 200-ért, amibe egy mágnesszelep hatvanezer:)

Ja és vidd magaddal egy szerelő barátodat!

2008. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem azt mondta az autószerelő , hogy ha csak Suzukik léteznének , akkor az autószerelők éhen halnának. Igaza volt. Közel 20 éve Suzukijaink vannak, de csak benzin kell beléjük. Olcsók, megbizhatóak.
2008. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Az utolsó válasz nagyon tetszett :-))
2008. szept. 24. 13:23
 6/12 anonim ***** válasza:

200 körül lehet kapni jó állapotú Fiat Uno-t.

Nekem évekig az volt és nagyon megbízható, kicsi, kényelmes, fordulékony, keveset eszik, és nem utolsó sorban hogyha egy 1.4 es vagy 1.5-öst választasz akkor azok nagyon is pörgősek, netán az 1.3 T vagy 1.4 T azok pedig már vaddisznó kocsik :)

Személy szerint én nagyon meg voltam vele elégedve, mert nem nagyon kellett rá költeni. Amit meg kell nézni vásárláskor az a karosszéria, főleg a csomagtérből a kárpit alatti a sárvédő ívnél a fém, hogy ne legyen kirohadva. Ha rohad az autó (nem figyeltek rá és nem kezelgették gondosan) akkor már nem érdemes megvenni, de biztosan találni olyat ami egyben van.

Sok sikert ;)

2008. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kzs válasza:
Suzuki Swift - igénytelen, megbízható, strapabíró. Nekem is ilyen van: 85LE, 16 szelepes motor, 7 literes városi fogyasztással. Remek kis kocsi!
2008. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

elolvastam a hozzászólásokat, hmmmmm....egy közepes minőségű modellautót adnak ennyiért. azt biztos nem kell szervízbe hordani, sőt tankolni se kell bele. bocs, komolyra fordítva: egyet azért szögezzünk le: 200ezer Forintért leginkább a csodákban lehet bízni........(25 év alatt volt több mint 70 autóm, keleti, nyugati, öreg és még öregebb, újabb és új egyaránt.) nincs az a szerlő aki garantálni fogja, hogy ezzel aztán nem lesz bajod. lesz! csodák nincsenk! bocs, csak realista vagyok aki sokat tapasztalt.

Denes

2008. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Mi a Párommal 2 éve vettünk egy Suzuki Marutit, és nagyon szeretjük. '91-es évjáratú, a fenntartási költsége nagyon olcsó (kötelező. súlyadó, átírási ktg...) keveset eszik. Városban dugóban 5- 5,5 litert, viszont hosszab úton országúton 4 litert!!! :) Lehet, mi egy rosszabb állapotút fogtunk ki, mivel már nagyon sokmindent ki kellett rajta cserélni, de ha autószerelő ismerőssel mész, szerintem nem lesz baj. Mi 200e Ft-ért vettük. Mind amellett, hogy jó sokat költöttünk rá, nagyon megbízható autó, soha nem hagyott cserben! Kicsi, így a lakótelepi parkolóba tökéletes ( ahova más már nem tud beállni, oda mi simán beférünk :) ). Ha meglesz a jogsim, megöröklöm, rutint szerezni rajta tökéletes! Sikeres autóvásárlást kívánok!

2008. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. okt. 6. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!