Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy hyundai accent 1.5crdi...

Njocee kérdése:

Van egy hyundai accent 1.5crdi 2006 evvegi tehat a III generacios autom . Ma reggel nem indult a kicsike az önindito teker de egy pöffenese sincsen hiaba tekertetem . Valakinek valami ötlete? A

Figyelt kérdés
napokban neha olyat csinalt hogy elsö inditozasra nem indult a fordulatszam mutato kicsit kimozdul de semmi utanna viszont ha ujra inditottam akkor pöccre beindult . ötlett? Köszönöm elöre is .

2016. ápr. 25. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőknt az üzemanyagellátás körül kéne lesni.
2016. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel kelene kezdeni ott?
2016. ápr. 25. 10:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Az uzemanyag szuröt azt kizarnam hogy el lenne dugulva mert elötte autopalyan hasznaltam de akkor nem volt semmi gond masnap reggel meg nem indul..... ötlet?
2016. ápr. 25. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd rossz néven de ha nem vagy autószerelő akkor azzal a motorral mit tudsz csinálni?

Nagyon sok oka lehet amiért nem indul, hogy kideritsék ahhoz műszerek és szaktudás kell.

2016. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem en hogy nem vagyok autoszerelö csak csaladi nyaralason vagyunk epp kulföldön es hat azert itt szervizbe vinni azert nem egyszeru...
2016. ápr. 25. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Kellemetlen. Tényleg csak nagyon alap dolgokat tudsz megpróbálni amiknek nem sok esélyt adok.

De hátha.

Azt írod abban biztos vagy hogy üzaszűrőn átmegy a gázolaj.

Vedd le az akkusarut kb 10 percre, utána próbáld.

Ha nem akkor próbáld megkeresni a főtengely helyzet jeladót, kocogtasd meg valami vasdarabbal vagy villáskulccsal ha van. Főtengely ékszíjtárcsa mellett van, megy rá vezeték.

Esetleg vedd ki a levegőszűrőt, próbáld úgy is.

2016. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kb 8szori sikertelen inditozas utan 9re ugy indult mintha semmi nem törtent volna szepen indult....
2016. ápr. 25. 17:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos gondoltam leirom hogy mire jutottam . Szoval a G.szuro tetejen van egy pumpa ha az indulas elott jol felpumpalom akkor indul az auto... lehetseges hogy a hibat tomitetlenseg okozza??
2016. ápr. 25. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!