Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S50N: 1. Hidegen...

Simson S50N: 1. Hidegen rugásra nehezen beindul, utána gyorsan le akar fulladni, hacsaknem, , nyélgázzal" húzom neki. NGK gyertya van benne. Volt benne egy vadi új Isolator gyertya is, de azzal nem indult. Mi lehet a gond? Karburátor? Másik gyertya?

Figyelt kérdés
Van még egy hibája sajnos, az mégpedig az, hogyha beindul, akkor elég furcsán csörög, vagy ,,visít" a motor. Castrol 2T olajat használok hozzá, ha ez számít.
2016. ápr. 26. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Miylen hörétékü az a gyertya?
2016. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azt hol kell megnézni?
2016. ápr. 27. 09:35
 3/6 S70E ***** válasza:
Hali.Ha nehezen is,de beindul,az sok mindentől lehet.Szerintem kezd karbi+gyújtás beállítással,és ha akkor sem jó akkor jöhet a B-terv.
2016. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.. Majd megnézem, ha ráérek. Azért Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 7. 18:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, most hétvégén szétszedtem a motort, mert azt gondoltam, hogy egy csapágy miatt visíthat a motor. A legtöbb csapágy jó, nem darabos a görgetése, kivéve egyet. A kiemelőcsapágyat. Emiatt visíthat a motor? Ja, és az első lánckerékbe van egy nyolcas, ahogy görgetem a tengelyén. Az mitől lehet?
2016. máj. 15. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Probald brisk gyertyával
2016. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!