Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van A3-as limousin-nal kapcsolatban? Mire kell feltétlen figyelni vásárlásánál?

Figyelt kérdés

A3-asban gondolkodok, új vételnél. Eddig Volswagen-eket használtam, de Audi terén nincs tapasztalatom. Az A3-as tetszik, terv szerint évi 20.000 km feletti futás adott. Diesel és automata sebváltóban tervezem.

Mi a véleményetek?



2016. ápr. 26. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Szinte egy Golf, csak Audiban. Ha újan veszed, akkor sok mindenre nem kell figyelni. Jó autók, a DSG váltok is.
2016. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Újonan veszem. A nagy kérdés, hogy megéri a többlet ár kifizetése, hogy Audi A3-ast vezessek Golf helyett?
2016. ápr. 26. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát az rajtad múlik, hogy kifizeted-e. Nekem személy szerint a Golf jobban tetszik, és a két autó motorikusan ugyanaz. Ha neked annyival jobban tetszik az A3, hogy kifizeted érte a több pénzt, akkor hajrá. Nem tudom, mennyiért adnak most egy A3-mat, de ha a Golfba sok extrát kérsz, ott is hamar összejön + 1 millió.
2016. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Több pénzért akkor már inkább Passat, és előrébb vagy mitn az A3-al.
2016. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Eszed tokjat veszel te A3 limot. Ket, harom havonta megy el egy db auto magyarorszagi eladasra. Eddig jo ha 20-25 autot gyartottunk le honi eladassal pedi negy eve szorjuk kifele ezeket a tragyadombokat.
2016. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na ennek sok értelme volt. :D
2016. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mancsok mentek, köszi a véleményeket.


A Passaton én is gondolkodtam. Közel azonos ár, de méretben és kihasználhatóságban erősebb a Passat.

2016. ápr. 27. 10:50
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Ezt megirtam a kerdezonek is, de ide is kiirom hogy aki ilyen talicskara vagyik, az elobb szamoljon kicsit.


Megmondom mi a baj vele.

6.7milla az alapara. Dojunk bele egy dizelt meg dsg-t es mar 8millional tartunk. De meg full fapad az auto. Muanyag kormannyal es szokol radioval. Akkor nezzunk bele borkormanyt egy alap MMI rendszert, konyoklot, a legkissebb 16"-os alufelnit. Mar 9 millio az ara es meg mindig egy gagyi szarrol beszelunk amit ennyi penzert egy opel kenterbe ver. Akkor dobjunk meg bele tempomatot felbor uleseket derektamasszal, digit klimat meg gondolom valami ertelmes szint is szeretnel mert alaparon csak fekete es tort feher szin kaphato. Na mar 10 millio felett jarunk. Akkor meg tegyunk melle egy sima xenon fenyszorot hatra meg ledeset, a 16os kereket csereljuk esztetikusabb 17esre, esetleg egy panorama tetot is epitsunk be. Mar tul vagyunk a 11 million es a legalapabb dobozhangu MMI rendszer van az autoban. Ezt meg igazitsuk ki egy kozepes minosegu MMI-al, rekjuk ra az autora a legalapabb s-line szettet ami egy kormanybol es egy muanyag lecbol all ami a kuszobon van, kerjunk egy multikormanyt, meg egy normalis dekorcsikot a belterbe. Elertuk a 12 milliot es meg mindig egy olyan autorol beszelunk, amit egy full extras astra K hulyere ver.

Olyan 14 millios magassagban mar az A3 lenyomna tudasban es kenyelemben az opelt. Meger ennyit egy varosi kisauto? Mert hatul labter az nincs. Egy 180cm-es ember sajat maga moge nem fer be az a3-ba.

Biztos vagyok benne hogy ki tudod magadnak szamolni, ar ertek aranyaban az audi NEM eri meg a penzet, mert a konkurensek fele ennyiert aruljak ugyanazt a felszereltseget. Mi pedig nem abba az orszagba elunk ahol dobalozni lehet a milliokkal.

Udv!

2016. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

Megértem, hogy szereted az Opelt, de azért ez nagyon nem így van, amit leírtál.

Mi az, hogy nincs hely az A3-ban vagy a Golfban? Ha én az ötös Golfomban a 185 centimmel röhögve beülök magam mögé, akkor nehogy már a legújabba ne férjek be, ami hosszabb is lett, mint elődei.

Egy bőrkormány meg nem fog 1 millióba kerülni. Én nézegettem a konfigurátort, és belepakolgattam egy csomó extrát, max. 1 milliót dobott rá az árra összesen, de lehet annyit se.

2016. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Nemszeretem az opelt. Nekem is vw-m van. De ha mar megtanultal olvasni, tanulj meg ertelmezni is. Nem a borkormany kerul egy millioba hanem azok az alap extrak amikbe a kormany is beletartozik. Gondolom meg nem lattal A3-at lemezfelnivel, muanyag kormannyal meg szokol radioval. Egy vicc az az auto.

Ja es igen! Nem fersz el az A3 limoban hatul. Meg is mondom miert. Annyira hamar lejt a hatso szelvedo hogy bevered a fejed, vagy lentebb csuszol az ulesen de akkor meg a labad nem fer el.

2016. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!