Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f első autónak?

Opel astra f első autónak?

Figyelt kérdés

Milyen motort ajánlotok, mire kell figyelni, tapasztalatok, esetleg jó szervizek nevét kérném Budán, városi és országúti használatra kéne fele-fele arányba, a keret rá 300e forint, előre is köszi a válaszokat!


19/f



2016. ápr. 26. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ne rohadjon (nagyon).

Minél jobb állapot (amennyire ez lehetséges)

1.6 8V motor nekem a legszimpatikusabb.

Nem igazán kell hozzá jó szerviz, aki ehhez nem ért az nehezen hivhatja magát szerelőnek.

Inkább olyan kell aki még autószámba veszi és nem egy roncsnak nézi.

2016. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
300-ból? Ami enm rohad, ha találsz ennyiért.
2016. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
300-ért már jól vannak, amúgy is, nem hiszem h az amelyik több az kevésbé rohadna, köszi a válaszokat
2016. ápr. 27. 16:06
 4/5 anonim válasza:
42%
Csak ajánlani tudom! Nekünk 17 éve megvan, most 24 éves az autó, 1.4 8 szelepes 60 ló, nem egy erőgép de nagyon megbízható, 340 ezer van benne de még önhibájából nem hagyott ott sehol. 1.6 75 lovast keress, az még jobban is megy, 300 ezerért elég korrekt példányokat találsz. Ezen tanultam vezetni, most vagyok 20 éves, mióta az eszemet tudom azóta megvan, nagyon sok szép emlék fűz hozzá, rossz nem sok van :)
2016. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
101 lovas 1.6 16szelepes egy kiràly verda és nem dràga a javitàs meg a 101 ló igen csak repíti a kasznit
2017. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!