Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen menetrögzítő kamerát...

Milyen menetrögzítő kamerát vennétek?

Figyelt kérdés

Üdv!

Párom régóta szeretne, 3 hét múlva lesz szülinapja.

20-30e Ft között. Lehetőleg kijelzős, ami éjszaka is ad némi képet, az akksija azért bírja.

Nem értek hozzá miket kell nézni rajta, tapasztalatokat elfogadok :)


2016. ápr. 28. 13:45
 1/8 A kérdező kommentje:

A kettő között döntenék, ha valaki ismeri, vagy mást is szivesen vennék :)


[link]


[link]

2016. ápr. 28. 13:56
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Ha a kettő közt kell dönteni akkor az első!

De értelmes éjszakai képet ebben az árkategóriában ne várj. Használható de közel se jó minőség.

2016. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a harmadik akkor:

[link]


Tudom, nem is az a cél, hogy jó minőség legyen, mármint tökéletes, de azért lehessen valamit látni :)

2016. ápr. 28. 14:08
 4/8 b4r4thg ***** válasza:
44%

Amit utoljára linkeltél, árban nem rossz, és egész normális képet rögzít:

https://www.youtube.com/watch?v=DflgA6dztI4

2016. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
MO-n azért csak ovatosan használd.
2016. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ezt venném: A118 (néhol Tiesfong B40)
2016. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 30 ezres kamerák pont olyan képet csinálnak, mint a 15 ezresek. Éjszakai felvételt pedig egyáltalán ne várj tőlük, csak valami halvány dolgot. Az akksinak mindegy, hiszen folyamatosan be kell dugni pl. a szivargyújtóba, vagy kell kiépíteni tápot nekik gyújtásról.

Nekem ilyen van:

[link]

Nappal ilyen felvételt készít:

https://www.youtube.com/watch?v=McQwMspiYr4

Éjszaka meg ilyent:

https://www.youtube.com/watch?v=ka5dtb60o88


Azt se felejtsd el, hogy memória kártyát is kell venned, ami legalább 64 GB-os, különben alig lesz felvétel. Bár az utolsó pár perc is elég ha balhé van...

2016. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utána olvastam, MO-n is lehet használni de csak saját felhasználásra, internetre nem tölthető fel, azt meg miért tenném :) Ha meg baleset van perdöntő is lehet.


Köszönöm a figyelmeztetést vettem kártyát hozzá már előre CL10-es 32gb-os kingston-t (legtöbb csak 32ig bővíthető).


Azért van különbség a 15 és a 30e-s között, lehet, hogy a 15-ösön is látszik minden de néztem teszteket, ha már veszek egyszer legyen jó. :)


Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!

2016. ápr. 29. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!