Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autót milyen gyakran kell...

Egy autót milyen gyakran kell waxolni? Minden mosás után?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon ebben a témában.

Milyen gyakran kell waxolni és milyen wax kell rá?



2016. ápr. 29. 07:49
 1/3 Tomcatters ***** válasza:

Nem feltétlenül kell minden mosás után... sztem sokan egyáltalan nem waxolják....., en szoktam szinte minden mosás után,ha van időm

Turtle wax Color magicot használom(Shades of black). Kisebb karcokat eltünteti,de persze nem ér fel egy profi waxolassal,viszont akinek nagyjabol rendben van tartva az autó kasztni ,annak ez bőven elég... tescoba,auchanba lehet venni 300 ml kiszerelésben , én csak ajanlani tudom, nekem ez bevált :)

2016. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2-3 havonta szokták sokan, bár kérdés, hog ymennyire használ, alapvetően ha nem klasszikus mosóban mosatják a kocsit hanem rendesenkézzel akkor nem is nagyon kell gyakran.
2016. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tizenegy éves az autóm, akkor gyöngyház-metál (majdnem zongoralakk) dukkóval vettem át..nos azóta csak samponos esővízzel mosom, letörlöm, oszt jónapot...ugyanolyan csillogó, mint újkorában..


a korrektség kedvéért: a kocsi garázsban áll, illetve ha munkahelyen, ott tető alatt...mert ez nagyon nem mindegy.

2016. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!