Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet venni 1996-nál öregebb...

Lehet venni 1996-nál öregebb autót hitelre, kereskedésen keresztül?

Figyelt kérdés
Nem minden bank ad hitelt \'96-os nál öregebb autóra hitelt és az érdekelne hogy tud e valaki olyan bankot aki mégis ad vagy vett e már vki ilyet igénybe...
2008. szept. 24. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy hitelt csak 14.éves korig adnak, de ez lehet hogy egyes bankoknál ez változó.
2008. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez általában attól függ, hogy milyen futamidőre veszel fel hitelt, mert az általános az, hogy a futamidő végén ne érje el a 15 éves kort (pl: Santander Consumer, Budapest Bank). Van olyan bank, ahol ez 12 év (pl: CIB lízing). Esetleg azt tudom javasolni, hogy kérdezz körbe a Bankplusz-nál (volt Technocredito), mert ők szinte mindenre adnak, igaz, kicsit borsosabb kamattal.

Remélem segítettem!

Sok szerencsét!

2008. szept. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amiről én hallottam, hogy veteránra létezik lízing. Vagy tudom ajánlani a jelzáloghitelt, ez ugyanis sokkal olcsóbb, mint egy régi kocsit agyonkaszkózni, meg sz....-kodni. Jelzálogot is lehet rövid futamidőre, szabadfelhasználással, így a kocsi rögtön a nevedre kerül, így a kaszkó sem kötelező.
2008. okt. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!