Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Enduro motor alkalmas az...

Enduro motor alkalmas az alábbi használatra?

Figyelt kérdés
Mivel B kategóriás jogsim van, egy 50-es enduro motort szeretnék. kb 7km-re lakom a várostól (nem országút az a 7 km se), városon belül csak néhány km-t tennék meg alkalmanként. Alkalmas lenne erre a használatra egy enduro motor? Esetleg egy supermoto (ezeket a magasabb áruk miatt zártam ki eleinte) ? A robogó formáért nem rajongok, olyat szeretnék amin nem ér össze a bokám.

2016. máj. 9. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Enduro közutra.... első rendőrig.
2016. máj. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Miért az első rendőrig? Az enduro alkalmas közúti forgalomra, főként az 50-es amit vizsgáztatni se kell. A krossz az amin nincs lámpa.

Persze ha elmúltál már 80 kg, akkor az 50-es motor nem biztos, hogy jó választás.

2016. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
70kg vagyok, 20/F, korábban rövid ideig jártam egy robogóval, tehát sebesség/erő tekintetében (ha egyáltalán lehet ilyenről beszélni :D) tudom, hogy mire számítsak.
2016. máj. 9. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináld meg a B125-öt, vegyél egy Honda CBF125-öt. 50-es kategóriában robogó az ésszerű. Választék is van bőven belőle.
2016. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem enduro van. Nyáron 15km re járok vele iskolába közúton. Nekem tökéletes.


B125 ös jogsi is jó dolog csak 125 ös 2 ütemű endurók sokat fogyasztanak a 4 üteműek pedig nem a legerősebb gépek. És szerintem nem utolsó dolog hogy egy rendszámos rendezett papíros 125 ös motor 300-600 000 forint között van amég egy 50 es enduro 150-200 000 között.

2016. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!