Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó választás egy 2000-2003-as...

Jó választás egy 2000-2003-as évjárat közötti 1.3-as 8V-s Suzuki Swiftet venni? Sok helyen olvastam hogy a 3 ajtósnak nagyobb a csomagtartója mint az 5 ajtósé! Ez igaz?

Figyelt kérdés
Vezettem már 1000 köbcentist(5 ajtóst 1995-öst). Első autóm lenne. Nem széttörni venném, és nem a sebesség számít. Főként ketten mennénk vele. A csomagtér azért érdekes hogy egy hét nyaralásra azért be tudjunk pakolni ketten. 3 ajtósban meg azért gondolkodom mert amit vezettem a hátsó ajtók nem igazán nyíltak és így feleslegesnek tartom őket. Kérem csak olyanok írjanak akiknek volt már ilyen autója!

2016. máj. 16. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont az az időszak ami szériahibás teleszkópokkal került piacra, de garisan megcsinálták, már amelyiket visszavitték. Nekem 1.3-as 95-ös van 5 ajtósba, ha csomagot viszek és ketten megyünk lehajtom a két hátsó ülést. Itt árulom el a sedannak is ugyan akkora a csomagtartója mint a ferdehátúé akkor a 3 ajtósnak is akkora max. a lekerekített fara miatt tűnhet nagyobbnak. De ügye azt nem kell leírni, hogy csak szervósat vegyél, nekem egy kínlódás a parkolás szervó nélkül. De ha teheted 1000-est ne vegyél csak ha kizárólag városba hajtod, akkor meg mindenképp automatába, megölhetetlenek. Bosch injektorral ,alapjáratival kicsit mellényúltak, szóval az majd ad hibásodási lehetőséget.
2016. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Én Sedant semmiképpen nem akarok venni! Mindenképpen ferdehátut ugyanis egy üzletben dolgozok ahol nagyobb termékeket is árulunk és sok mindent raktunk már be swiftekbe. Legutoljára egy kisebb hűtőszekrényt! Meg főként a fogyasztása számít nekem! Azért veszek 2000-es feletti évjáratot hogy még egy ideig lehessen használni! Főként kisvárosban és megyeszékhelyen használom majd. Esetleg pár hosszabb útra.
2016. máj. 16. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:

2000 utániak kaptak egy jó ksi frissítést is, rengeteg merevítés került beléjük, arról ismerni meg, hogy más az embléma az elejükön, nem a régies.


Amúgy ha nem ragaszkodsz a 8 szelepeshez, nézegethetsz 16 szelepeseket is, fogyasztában ugyanott elszel vele, de alkalomadtán jól jöhet a kicsit erősebb motor.

2016. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 3 ajtós van, nem is szeretnék ötajtóst. Viszont bánom, hogy ezt vettem, mert előtte WagonR+ volt..na attól nem létezik suzukiban jobb személyautó...a létező lejobban pakolható, eszméletlen sok cucc elfé benne..annyit még, hogy jelenleg a negyedik új suzukim van, de mind a négy automata váltós volt..a mostani is..


ezrest ne vegyél, mert igazából csak városi célra az igazi.


Bármilyent is veszel, normál használat mellett örök életű.

Persze az alvázvédelemre figyelni kell.szétrohadtat ne.

2016. máj. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!