Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van kihelyezve autópálya...

Hol van kihelyezve autópálya matrica kontroll kamera?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 04:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Most fel kéne sorolni mindet?:D
2016. jún. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy van egy táblázat vagy térkép, amiben/amin fel van tüntetve az összes. Én nem találtam, de attól még lehet.

Arra is gondoltam, hogy az autópályákon a fix trafik be vannak állítva pályamatrica kontrollra is.

2016. jún. 5. 05:03
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

-igazából senki nem tudja pontosan megmondani,hogy ha van is kamera,akkor az mit mér/lát/rögzít/vesz......

-mindenki csak böfögni szokott róluk valamit....

2016. jún. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BiTOPro97 ***** válasza:
Ezt csak belő infóból lehet tudni napra készen.
2016. jún. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BiTOPro97 ***** válasza:
42%
Amúgy kellene egy, meg négynapos is, de azon kívül, az kerülő utak mellett lakokon kívül korrekt a dolog felhasználói szinten. Jó a 10 napos sem vész.
2016. jún. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Autópálya matrica kontroll kamera minden le és felhajtó előtt és után van, a felüljárókra telepítve!

Csak a pályahasználat jogosságát(rendszámot) figyeli, nincs köze a sebességméréshez!

2016. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2016. jún. 5. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!