Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legmegbízhatóbb...

Viper5757 kérdése:

Melyik a legmegbízhatóbb turbóbenzines motor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kisköbcentis(max 1600cc3) Turbós motorok közül melyik a legmegbizhatóbb? 2007-2010 között gyártott autókban lêvőkre gondolok. Kinek mi a tapasztalata , véleménye ezzel kapcsolatban? Előre is köszönöm a segítséget.

2016. jún. 5. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Ebben az évjáratban szerintem egyik se túl jó.

VW konszern 1.4tsi-vel 2012 után ajánlott

opel 1.6t nem túl acélos turbó fronton


Talán a volvoban van még 1.6t ami jó lehet.

2016. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a Tsi nem a legjobb ezekben az évjaratokban sajnos , de pl a punto t-jet vagy a Mitsubisi colt turbos motorja ? A Volvokért nem vagyok oda.
2016. jún. 5. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd 5-10 év mulva érdemes megnézni hény iylen motorral szerelt auto futkároz még...
2016. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2012 utáni van, 80ezer km és már alapjáraton jellegzetes kattogása van, olajat többet eszik mint egy lada.

ezek egyikek se lesznek megbízható motorok, legalábbis százezer után tuti nem. Amelyik meg mégis az majd ahogy mondták is 10 év múlva kiderül. swiftről se gondolta senki újonnan hogy elpusztíthatatlan kocsik lesznek, ahogy az isuzu dízeles astrákról se. Idő kellett neki hogy kiderüljön.

lehet hogy lesznek a tsiből is ilyen elnyűhetetlen darabok, akkor majd azt veszik. De még ennyi idő alatt nem derül ki melyik motor is lesz az.

2016. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!