Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyes országokban miért tilos...

Egyes országokban miért tilos menetrögzíző kamerát használni?

Figyelt kérdés
Nem segítene a balesetek felderítésében, a többiekre veszélyes, alkalmatlan sofőrök kiszelektálásában?

2016. jún. 7. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehol nem tilos használni, csak nálunk pl nem hozhatod nyilvánosságra, nem lehet fellökni a YT-ra, illetve nem lehet felismerhető rajta sem ember sem rendszám.
2016. jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
#1 ja, nem tilos, csak büntetést kapsz érte :-) Ausztriában akartam venni, mondták egyből,hogy csak ha büntetést akarok fizetbi,mert "személyiségi jogokat" sért, bár nek tudom,mire fel,mikor mondjuk ha simán kamerázgatsz,ennyi erővel az is ugyanolyan
2016. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Álcázott pénzbehajtás, erről Ausztria is nagyon híres.
2016. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
2: Link esetleg (lehet németül is) ahol ez le van írva?
2016. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudok linket küldeni, nekem a boltban mondták, utána meg megkérdeztem rendőröktől, azt mondták ők is,hogy n szabad.
2016. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
*hogy nem szabad
2016. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Valóban nem szabad. Kamionos jó barátom mesèlte hogy ha elkapnak kameràval, először csak figyelmeztetnek, utàna 10.000 € a bìrsàg.
2016. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Fórumokon vitatkoznak az osztrák törvényről ami megtiltja a kamerát a kocsiban, de nem tér ki külön a kívül elhelyezett kamerákra. Kiskapu. Régi fórumok voltak, talán már nem érvényes. Ugyancsak téma volt hogy milyen rögzítési mód számít bele, mi a helyzet a kamerás okoskészülékekkel és hasonlók. Azt is említették, hogy a büntetési tétel osztrákoknak alacsony, de a külföldieket kegyetlenül megvágják.
2016. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


de találtam is gyorsan egyet mégis :-)

2016. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

És ha utcán kamerázok, mint turista?

És ha autóban a mellettem ülő kamerázik (mint turista vagy mint nem turista)?

2016. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!