Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sportkocsit ajanlotok...

Milyen sportkocsit ajanlotok 1. 000. 000ft-1.700. 000ft kozott? En szemelyszerint Toyota Celican gondolkodtam mert nagyon tetszik az alakja, meg viszonylag eleg jo allapotban vannak, de kivancsi lennek mas velemenyekre is.

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 19:31
1 2
 1/13 Tomcatters ***** válasza:
Celica nagyon jó választás ennyiért :) esetleg honda prelude :)
2016. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1.9 TDI,igazi versenyautó
2016. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Alfa Romeo GT 3.2 V6, megeszi a Celica-t. Anno én is néztem a Celica-t, akkor még elég újak voltak, ki is próbáltam, aztán állt mellette egy Alfa GT 3.2 V6-os, hát, kipróbáltam azt is. Első 10 méteren levágta az ember, hogy fényévekkel jobb, mint a Celica, kb egy órát mentem vele, aztán vissza a kereskedésbe, és megvettem. Szerelem volt első látásra. Kb 2 év múlva jött egy beteg ötlet, hogy kapjon quattro hajtást, két hét telefonálgatás után találtam egy műhelyt Parma-ban, ahol 3 millióért alászabták a quattro-t. A lényeg, hogy kegyetlen jó az Alfa GT, viszont kell hozzá a lóvé.
2016. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az egész kocsi jó ha ért 3 milliot,de azért a quattro kell alá 3 milláért XD
2016. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az fáj, hogy nem TDI-vel kormolok én is? Amúgy a TDI mióta sportkocsi motor?


Mikor vettem a GT-t, az akkor egy egy éves autó volt, szóval nem egy széthajtott bontószökevény. Hogy ne kelljen a kis motort széttaposni benne, ezért lett a legnagyobb motorral szerelt változat, hogy bírjon menni. Figyelj, nekem telik rá, aprópénz volt a quattro, nem mentem csődbe vele. nem fogok egy feltuningolt városi koromfelhős dízellel feszíteni, ami akárhogy van felmókolva, akor is egy sima városi taliga. De egy vw mániás csak a vw-t látja, semmi mást, pedig a béka segge alatt van a népautó

2016. aug. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

most hogy jött ide a TDI? :D ja hogy a korábbi választ nézted,értelek de nem én írtam.

Látszik értesz a kocsihoz,turbódízel igen..pont városba való :D na igen az jó oda is...Hát ha ennyire van neked mint a tejbe aprítani akkor miért csak egy szar alfa GT-t vettél? :D Ja amúgy meg ha megnézed Az Audi A4 3.0 TDI megeszik reggelire az alfa GT-det úgy hogy még 300kg val nehezebb is.De szidd csak a TDI-t. üdv

2016. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem szidni akartam a TDI-t, azt hittem te írtad előtte a választ, aztán utánna azért oltottad le az Alfa-t. Ez esetben elnézést!


Amúgy azért volt a GT, mert több mint tíz éve még az volt az Alfa sport modellje, azóta volt már Brera hobbi autónak, most pedig a Giulia, de a GT is megvan, nem adtam el, amennyit ér, annyit úgyse kapok érte, így elfér a garázsban.


Nincs semmi gondom a TDI-vel, azt hittem te is ilyen kormolós fanatikus vagy. Jó a TDI, ez tény. Viszont nekem valahogy a sportkocsi és a dízel soha nem párosult, nincs gondom vele, de én kihagyom. Nekem a sportkocsi az legalább 3 literes, minimum 6 henger és hajtson hátul vagy összkerék, ezért ment alá a quattro, ami ugye Audi találmány (imádom érte az Audit).


A napi szinten használt autóm az dízeles, arra mindig is dízelt használtam (sokáig a TDI-t, hiba mentes volt), egyrészről erős, másrészt meg évi 100 000 km felett azért nem mindegy, hogy mennyivel többet enne benzinből ugyanakkora köbcentinél. Nem a fas*zariskodás, de hosszú úton jobb a dízel, meg most miért égessek el 50-60%-al több üzemanyagot, ha elég kevesebb is rá, így is nagy a környezetszennyezés.


A lényeg, hogy boccs, félre értelmeztem a válaszod.

2016. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
örülök,hogy sikerült tisztáznunk :) Ritka alkalmak egyike itt GYK-n :D
2016. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:)
2016. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első generációs Audi TT jo kis v6 quattro-val ?
2016. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!