Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes egy ilyenbe belefektet...

Érdemes egy ilyenbe belefektetni? (hétköznapi használatra szeretném. Nem második harmadik autónak mert nem értettem sosem, hogy minek 2-3 autó 1 tulajnak)

Figyelt kérdés

[link]

Sportos vagy sport autót keresek igazából az ár nem lényeg. További javaslatokat márkákat típusokat is várok. Ezért kérdezem érdemes egy ilyenbe belefektetni mivel hát elég öregek már ezek a Toyota Celicák



2016. jún. 9. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan öreg. Ezek a Toyoták elég jól össze vannak rakva, strapabíróak és jól is néznek ki. Nem kell új autónak lenni, hogy jó autó legyen.

Ha ilyesmi autót szeretnél, ez jó választás, csak ne romoljon el, mert az alkatrész elég drága ezekhez. :)

Én személy szerint azért nem venném, mert túl "kicsi". De ha sport autót szeretnél, akkor jó választás.

2016. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a véleményt !
2016. jún. 9. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még MX Mazdát is néznék, abba is ki lehet fogni jót, az is sportos. Szerintem legalábbis.
2016. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Melyik Mazda MX-re gondolsz ? Mert tudtommal 3--5-6 is van.
2016. jún. 10. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!