Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha motorral elkezdek menekülni...

Ha motorral elkezdek menekülni a rendőr elől mert nincs biztosításom, de elkap akkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kezdem ott ha nincs alattad komolyabb erőgép, akkor azon legyél hogy tisztességes módon vezess az utakon másképp úgyis letolnak a rendőrök és nem autóval hanem motoros rendőrök mennek utánad, akik fel vannak készítve az ilyen helyzetek orvoslására. Aki alatt meg 190 lovas izomgép dolgozik, annak az lesz a legkisebb gondja hogy hol kapják el :)


Nem tudom mi volna a büntetés de nyilván csekk formájában kapnád, esetleg a jogsid elvesztése is felmerülne.


Tehát rendezd a dolgokat.

2016. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Meneküléskor akár baleset, v,kit elütsz- és akkor rácsos akadémia lesz! Tartsd be az előírásokat, vagyis fizesd be és nem kell a rendőrt lesned.
2016. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

..."elkezdek menekülni a rendőr elől"...


na, ezt nem szabad, sőt értelmetlen...azt, hogy nincs biztosításod, csak te tudod..ő nem..miért vagy biztos benne, hogy pont azt is fogja kérni?


ha bárhol is rendőrt látsz az út szélén, vagy bárhol, akkor pont nem szabad menekülni..motorozz tvább, ha int kulturáltan megállsz(előtte,mellette) leveszed a sisakod, és vársz...ő köszön, és akkor megtudod mit is szeretne...úgy tíz százalék esély sincs, hogy a biztosításod fogja kérni...ha mégis, akkor ne habogj, hanem a szemébe nézve mondj valamit..mondjuk hihetőnek tűnjön.


úgyis lekérdezi, ha akarja...


a pánikbaesés a lehető legrosszabb..

2016. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Esteleg azon elgondolkoztál, hogy simán köt sz egy Biztosítást?
2016. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

- rendőri intézkedéssel szembeni engedetlenség

- rendőri felszólításnak nem tesz eleget

- 99% hogy gyorshajtás

- 99% hogy n+1 közlekedési szabálysértés

A minimum, hogy előállít és bent tart egy éjszakára. Vádemelés, jó pár 100 ezer jó magyar forintocska, de talán még letöltendő is.


Köss egy biztosítást mucika...

2016. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolom segédmotorról van szó, mert ugye nagyobbat a nevedre sem írathatsz biztosítás nélkül. Legrosszabb esetben is egy évre 10ezer a biztosítás. Pont mint a legkisebb büntetés, amire számíthatsz, ha megállít (10-100ezer forintig). Tényleg megéri? Arról nem is beszélve, ha belerongyolsz az X6-os BMW-be, azt fájni fog saját zsebből (hitelből) kifizetni csak mert spórolni akartál 10ezret évente...
2016. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem eri meg haverom ult masfel evet ez miatt mert elkaptak menekules kozben engem szerencsere nem mert bementem olyan helyre ahova nem jottek utanam de havernak nem volt mazlija egy rossz dontese volt es elkaptak.a motort tobbet nem latja jogsiat nem tudom mikor kaphatja vissza es azt mondanom se kell hogy az eletet megpecsetelte. Tanultam a karan azota fizetem azt az evi par forintot. Bar kulfoldi vagyok de nem hinnem hogy nagyon mas lennenek a buntetesek. Elkapnak menekulesnel ulni fogsz! (Nekunk muszaly volt menekulni mert 600 as crossokon n volt rendszam ervenyes papirok sem semmi!
2016. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Firszt of ól nem kell menekülnöd biztosítás hiányában, ugyanis nem fogja kérni a rend éber őre.


Nem hiszel nekem? Művelődj:


[link]


Egyébként pont a hétvégén igazoltattak és valóban nem volt kíváncsi rá hadnagy aki kistoppolt a forgalomból.


Szóval nem kell "menekülnöd".


Más kérdés, hogy szerintem a legnagyobb ostobaság biztosítás nélkül röfögtetni az utakon.

2016. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Elővezet, és szabálysértési őrizetbe vesz
2016. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 veterán vas ***** válasza:

Nem tudom, hogyan vezetsz, és milyen motorod van, de előbb tájékozódj.

Nem hátrány tudni, hogy milyen képességekkel bír egy -erre kiképzett- motoros rendőr, és milyen jármű van alatta.


Ha esetleg sikerült arra a következtetésre eljutnod, hogy úgy is megfog, akkor viszont a kérdésed már nem is kérdés. ;)

2016. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!