Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy 50ccm-es motoron utast...

Debremart kérdése:

Ha egy 50ccm-es motoron utast szállítok azért milyen büntetés jár, illetve ha A2 próbajogsival szállítok utast nagyobb motoron azért mi jár?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Miert lenne buntetes ha 50 esen viszel valakit? Vihetsz utast ha van jogsid. Proba jogsi nem tudom milyen de ha mehetsz vele uton rendesen akkor vihetsz is szemelyt ha a motor engedi (marmint keg szemelyes e)


De kerlek javitsatok ha rosszul tudom mert akkor en se viszek maskor embert a simpsonomon :D

2016. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Van nektek jogsitok? 50-es motoron semmi estben nem szabad utast vinni, A2 ideiglenes jogsival meg egyedül sem vezethetsz, hacsak nem volt előtte A1 jogsid. Utast meg csak akkor vihetsz, ha előtte legalább 2 évig volt A1 jogsid. De ezeket kresz oktatáson is mind elmondják...
2016. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de 2. félreértettél én nem azt kérdeztem hogy mit szabad és mit nem, hanem hogy mennyi a büntetés, és ez hülyeség hogy A2 vel nem mehetsz egyedül mert 2 év a próba jogosítvány és csak utast nem vihetsz addig de tisztába vagyok a szabályokkal csak a büntetéd árával nem. 1 es pedig ha nincs rendszám a motoron akkor nemvihetsz utast
2016. jún. 21. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Ertem nem tudtam en csak rendszamossal jarkalok :D

Amugy meg ezek szerint kulfoldon masok a szabalyok mert meg a vizsgat is utassal csinaltam es nem szolt senki semmit hogy a2 essel nem lehet utast vinni... Mondjuk elso ket evemig megsem alitottak motoron.


De bocsi hogy hatalmas hulyeseget irtam csak nem voltam vele tisztaban! Es jo tudni hogy magyarorszagon hogy van :)

2016. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!