Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan videókat, videoklipeket,...

Olyan videókat, videoklipeket, filmelőzeteseket hol találok, amiben autóbaleset van!?

Figyelt kérdés
Használtam a google-t de nem sok mindent találtam! Gif készül belőlük egy videóhoz kellenek.

2016. jún. 23. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz, hogy YouTube-ba nem tudod beírni, hogy car crash compilation
2016. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"Nem igaz" hogy be írtam!!!!! Nem találtam jókat, ezért kértem nem viccből! Vedd észre hogy oda írtam MÁR KERESTEM!
2016. jún. 23. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Beteg barom.

Szóval neked az a jó, amikor emberek meghalnak, bentégnek, kibeleződnek.

Kívánom, hogy az utolsó emlékképeid ezek a videók legyenek, miközben a tűzoltó feszítővágóval próbál kibányászni az égő autódból.

2016. jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
50%

www.youtube.com


kereső sávba bepötyögni


Russian Road Rage!


Na ott fogsz csodákat látni! :D

2016. jún. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy! Lány vagyok! Kettő! Ki a franc mondta neked hogy én ezt élvezem ember? Csak egy nyamvadt gifkell nekem egy fanfictionhoz készülő videóba. Rohadtul nem értem ezt az oldalt, miért nincsenek itt normális emberek? Akárhányszor ki írok ide valamit, mindig van egy két nem mondom mi akinek valami nem tetszik. Ezért írtam oda h videóklim meg filmelőzetes! Tehát nekem nem csak a b*zi valóság kell hanem a megrendezett. Nem tudom milyen nagy probléma ez? Mitől lennék ezért beteg? Lehet h azért kaptad fel így a vízet mert valakid megsérült egy balesetben vagy te mit tudom én de engem hagyj ebből ki. Egy rohadt kérdés/kérést írtam ki. Nem azt h "Légyszi küldjetek balesetes videókat mert erre verem" Kösz. Amúgy meg mindenhova beírtam mindenfélét de semmi jót nem találtam. Ezért akartam hogy mások elküldjék azt amiből gondolják hogy jó gif lehet.
2016. jún. 25. 22:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló egyáltalán nem ilyenekre gondoltam. Hanem ilyenekre https://www.youtube.com/watch?v=_xPXo_JJkbU
2016. jún. 25. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!