Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó ventilátora büdös...

Az autó ventilátora büdös levegőt fúj az utastérbe, hogy lehet megszüntetni a szagot?

Figyelt kérdés
Cseréltem pollen szűrőt de csere után is büdöset fúj. A kocsi tegnap volt klímásnál, ott történt egy ultrahangos tisztítás. Ha klímázok az ugyan úgy szagtalan, de ha ventilátort használok az ugyan úgy büdös.

2016. jún. 24. 18:17
 1/9 anonim válasza:
48%
Lehet van benne egy dög.
2016. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Van olyan is, hogy habbal nem a klímát hanem a szellőző rendszert tisztítják ki...Keress rá a neten.

De szerintem ha veszel klímatiszttó sprayt az is jó erre...

2016. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is egy klímatisztító spray kell.
2016. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha ultrahangos tisztítás után is büdös akkor szerintem fölösleges a spray, de mindegy kipróbálom.
2016. jún. 25. 15:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Spray után is büdös, vizes szaga van. Kapott még egy ózonos tisztítást az sem segített.
2016. jún. 30. 19:15
 6/9 Zebra3328 ***** válasza:

Szerintem meg meg kellene nézned, hogy nincsen-e a szélvédő előtti, külső szellőzőrács alatt némi rohadásnak indult falevél.

Én általában fa alatt parkolok, és az utólsó takarításkor kb. 5 maréknyi vizes levelet szedtem ki a csatornából.

2016. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Koszos lehet a hőcserélő és/vagy a kondenzvíz elvezető.

Szét kellene szedni és el kellene mosni.

A spray és az ózon csak fertőtlenít de a koszt nem szedi ki a rendszerből, olyan mintha ebéd után lefújnád a tányért valami fertőtlenítővel a helyett, hogy elmosogatod.

Az autókban sajnos nagyon macerás rendesen kitisztítani a klímát.

Ha fűtésbe kapcsolod, az kb. ugyan úgy sterilizálja a rendszert mint az ózon.

2016. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 30. 11:38
 9/9 anonim válasza:
Megoldodott a problema?
2018. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!