Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véletlen nekitolattam egy...

Véletlen nekitolattam egy parkoló autónak. Nem nagyon csak egy kicsit. Se az ő kocsiján, se az enyémen nincs semmi féle sérülés. Ilyenkor ettől függetlenül hagyjak ott névjegyet?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
ha minimális karcolás, horpadás sincs akkor szerintem nem kell.. ha csak egy kis karcolása is van, igen
2016. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nincs sérülés még csak karcolás sem szerencsére.
2016. jún. 29. 08:12
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Már jó ídeje vezetek, és nem vágom, hogy lehet másnak nekitolatni... ahhoz már nagyon figyelmetlennek kell lenni
2016. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp hagyd meg az elérhetőséged. Mert ha esetleg látta valaki, aki csak annyit észlelt az egészből, hogy nekimentél, kiszálltál, megnézted, majd tovább hajtottál. Az simán fel tud jelenteni cserbenhagyásért. Esetleg egy térfigyelő kamera is látta akkor neked onnatól meszeltek. Vagy ha a tulaj pont látta valahol vagy a tulaj ismerőse vagy bármi. Úgy rádhúzzák a vizes lepedőt, hogy az csak úgy zuhog.
2016. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Siettem és túlságosan is megbíztam a tolatóradarban, ami valamiért nem sípolt, így azt hittem, hogy van elég helyem még.


Az esetkor nem hagytam meg az elérhetőségem, mert nem tudtam, hogy ilyenkor is kell-e, de később meghagytam az elérhetőségem.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2016. jún. 29. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:

#3: Bármilyen hihetetlen, előfordul. Ha au ember rohadt fáradt, vagy éppen valami nagyon elvonja a figyelmét. Gurultam már neki garázs falának.

A fáradt vezetést sajnos nem büntetik. Pedig jobbak a reflexek 2 sör után, mint 20 óra ébrenlét után

2016. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

3

Akkor még nem vezetsz mindig elég ideje, ha nem tudod hogy lehet másnak véletlenül nekimenni.

2016. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En 10 éve vezetek mégis 2 hete húztam meg egy autót 😅 elofordul az ilyen
2022. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!