Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most kezdtem el tanulni...

NagyTibirka kérdése:

Most kezdtem el tanulni vezetni, apám vitt ki egy párszor tisztásra csak hogy mire komolyabban elkezdjem oktatóval a vezetést ne legyek annyira túl kezdő de elég sokszor lefulladok ez mással is igyvan?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkivel
2016. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van hogy tök zökkenőmentesen elindulok de van hogy negyedjére indulok el.
2016. júl. 3. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, aki ne esne át ezen. Van, akinek könnyebben megy. Én nehezebben éreztem rá, lehet túl is komplikáltam az egészet. Forgalomban az elején, oktató mellett sokat fulladtam le, pokolra kívántam a kuplungot. :D
2016. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is ettől félek mert egy piros lámpa vagy zebra és én is lefulladok.
2016. júl. 3. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Tanulókocsiban az oktató előtt is van pedálsor, lámpás kereszteződésben nem enged lefulladni.

Kezdetben nem is jellemző, hogy csúcsforgalomban gyakoroltatják a tanulókat, bár kivételek akadnak, arra azért figyelnek az oktatók, hogy ne egy fogalmas kereszteződés közepén szerencsétlenkedjen a tanuló, onnan kiviszik, ha gond van.

A lefulladás mentes elindulásokat nem a lámpáknál kell megtanulni, jobb esetben, mire olyan helyeken gyakoroltok, már menni fog.

2016. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, engednek lámpásban is lefulladni. :D sőt, szinte csak ott fordult velem elő. Amúgy az a lényeg hogy semmiképp se add fel, előfordul mindenkivel, de ha kihagysz egy kis időt akkor nehezebb visszaülni.
2016. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem fulladtam le még egyszer se, de az összes ismerősöm igen, nem gáz.

Nyilván azért vagy ott, hogy megtanulj ilyesmiket (is), ne parázz.

2016. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!