Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányadik alkalommal sikerült...

Hányadik alkalommal sikerült a forgalmi vizsgátok? Miért húztak meg titeket?

Figyelt kérdés
Szerdán volt az első forgalmi vizsgám, sajnos pont a vége előtt visszafele buktam meg egy 10 perccel. Parkolás, saroktolatás, Y megvolt, viszont sajnos az én hibámból adódóan nem vettem észre a kötelező haladási irány táblát, rossz irányba akartam menni, így meg is buktam. Nagyon rendes vizsgabiztosom volt, attól tartok, hogy még egy ilyet nem fogok ki. Kicsit elkeserítő, hogy minden sikerült, és egy figyelmetlenségen buktam az egészet. Valakinek volt már hasonló? Hányszor érdemes nekiugrani a vizsgának?

2016. júl. 8. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

B. kat KRESZ 2.-ra, rutin elsőre, városi 2.-ra

C. kat KRESZ, rutin, városi 1.-re

A. kat KRESZ elsőre, és oktatót keresek... mert foglat mind


B-nél a KRESZ résznél ezelőtt 5 éve 11 hibapontom volt.

A városi résznél pedig a körforgalom belső sávjából hajtottam ki, közvetlenül.

2016. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Jogos a bukásod, de azt mindenképpen biztató jelnek tekintheted, hogy figyelmetlenség miatt buktál, ami azért jobb előjel a következő vizsgára nézve, mint ha képességbeli hiányosság miatt buktál volna.

Sokan csúsztak már el hozzád hasonlóan, a kötelező haladási irányt nem szabad figyelmen kívül hagyni, ha későn veszed észre, még menthető a helyzet, szólsz, hogy "eltévedtél" innen nem mehetsz a kért irányba, kötelező haladási irány van, arra kell menned... az ilyenért nem buktatnak meg.

2016. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
3 kategóriám van, soha nem buktam.
2016. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A1: 1. 1. 1.

B : 1. 1. 1.

A : 1. 2. 1.


Most csinálom a C-t, majd az E-t

2016. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4-es


A-nál a rutinból mentél át másodikra? Mi volt a hiba?

2016. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Mikor a végén vissza kellett fordulni, (vagy 8-ast leírni?), akkor letettem a lábam. Volt még valaki aki így járt, de pont, akkor nem figyelt a vizsgabiztos, nálam meg igen. :)
2016. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

B-s forgalmin próbálkoztam eddig.

Elsőn szarul parkoltam,teljesen jogos volt a bukás.

Másodikon rosszul soroltam be,ez is teljesen jogos volt.

A harmadik volt egy kicsit vitatható,egy busztól nem láttam a gyalogost aki a zebrán ment át,én meg átmentem előtte simán (mivel nem láttam).Erre igazából azt mondták hogy rutin kérdése volt az egész,de kénytelen volt a vizsgabiztos megbuktatni.

Majd nemsokára megyek a negyedikre.

2016. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

B - a forgalmi vizsga 2. alkalommal. Az elsőnél gyalogátkelőn előztem egy Weimar munkagépet...


C - minden elsőre, a forgalmi is.


Egyébként a forgalmi kivételével minden más vizsgám közös volt a C-vel, mert egyszerre végeztem a két kategóriát, még sorkötelesként.

2016. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Ne add fel kérdező! Előbb utóbb úgyis meglesz. Addig kell menni,amíg meg nem lesz. :) "Nagyon rendes vizsgabiztosom volt..." Ezzel vitatkoznék,saját (igen buktam egyszer),meg ismerősöktől hallott tapasztalatból mondom,hogy a legtöbb egy arrogáns ....fej. Azt hiszik,hogy nekik mindent lehet. Ha annyira jó fej lett volna,nem buktat meg,mivel tisztába lehetett (már ha van annyi agya) volna vele,hogy talán izgulsz,és azért bénázol,nem mert hülye vagy. :) Csak egy példa :a rendőrnek sem kötelező egyből bírságolni. Figyelmeztethet is,nem kell egyből a csekkért nyúlni. Tudom,mert testvérem az. Ha szívózni akar,akkor adja a csekket. Na ugyan ez van ezeknél is. Tehát nekem senki ne mondja,hogy milyen rendesek,mert blablabla,jó fej volt,stb. Még jó,hogy jó fej volt,mivel,TE fizettél be 11ezer vizsga díjat. Vicces lenne,ha flegmázna,bunkó lenne. Úgyhogy ezekről az emberekről ennyit. Neked meg sok sikert. :)
2016. júl. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Kilencesnek vizsgabiztos fóbiája van, minden lehetséges alkalmat kihasznál arra, hogy közölje, milyen bunkók a vizsgabiztosok (bezzeg, ha rendőrök vizsgáztatnának, az nagyon király lenne).

Még a kérdező véleményét is kétségbe vonja, nem lehetett rendes a vizsgabiztos, ha nem engedte át, hisz "csak" egy kötelező haladási irányt nézett el...

2016. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!