Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó? Szüleim egy terepjá...

Első autó? Szüleim egy terepjárót akarnak nekem, de én inkább valami sportosabb sedant. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A keret kb 4-5ezer euró, tehát nem sok.Én autób*zi vagyok szóval mindig csillogna az autóm ,és mindig szépítgetném,valami benzines,sportos lenne,szeretem a sebességet(pl. 328i,530i).Viszont ők féltenek és egy terepjárót/pickup ot akarnak nekem,de tudom hogy az mindig munkára lenne használva, és az én "igényeimnek" nem felelne meg...meg hát ebből a keretből rendesebbet nem is nagyon lehet venni:/

2016. júl. 10. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Persze persze.
2016. júl. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

A szüleid akarnak venni egy járművet ami hasznos, és amikor kihasználatlan lenne éppen, akkor te használnád.

Ezek alapján nem hiszem hogy le tudod őket beszélni róla.

Nemhogy örülnél hogy vesznek egyáltalán autót (SUV-os vagy terepjárót vagy pick-up-ot) amit azért cserébe, hogy néha ők is ki tudják használni a praktikus mivoltát, többnyire te használhatod. Nem akarlak megsérteni de ez hálátlanság és követelőzés.

A helyedben csendben maradnék, örülnék, hogy egyáltalán lesz egy négykerekűm és elfogadnám amit ők akarnak.

A sebességérzethez meg gyűjts motorra.

2016. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha terepjárót akarnak, akkor vegyetek egy 3.5-ös benzines V6-os Mitsubishi Pajerót. Megy mint az ítélet, terepen is az egyik legjobb, ha a hosszú változatot veszitek, abba pakolni is lehet. Sőt offroadozni is lehet vele. BMW-ket megszégynítő hangja van.
2016. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A motrozás nem az én világom... a pajero tudása nem rossz,sem a hangja,viszont olyan régimódi ,egyszerű..az újabb generációval már nem lenne bajom:)
2016. júl. 11. 14:39
 5/6 Crisopher ***** válasza:
"A keret kb 4-5ezer euró, tehát nem sok" Ez 1,5 millió forint. Én ennek a feléből vettem autót.
2016. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a szüleid vegyenek olyat, ami jó a családnak munkára.

Majd ha lesz saját pénzed, abból azt veszel, te amit akarsz.

2016. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!