Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítséget keresek bontott...

Segítséget keresek bontott alkatrész ügyben,2003-as Renault Twingohoz, bal oldali küszöb kéne?

Figyelt kérdés
Bp, illetve 35km-es körzetéből kéne beszereznem. Nagyon köszi, aki konkrétan sedgíteni tud

2016. júl. 11. 15:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Miért nem jó az új?
2016. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
mert karosszéria hiba javításához kellene belőle egy darab....mármint, a szerelőnek
2016. júl. 11. 17:40
 3/22 A kérdező kommentje:
nekem kéne beszerezni a bontóból, de eddig bal oldali nem volt...várom továbbra is, hátha férfi ember tud ebben segíteni
2016. júl. 11. 17:42
 4/22 anonim ***** válasza:

Nézd csak mi van itt:


[link]


Ebből aztán akkorát vág ki, amekkorát akar.

2016. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget...ez használt, vagy új?
2016. júl. 11. 20:40
 6/22 A kérdező kommentje:
ez szerintem új, és ha csak egy darabot vágna ki a szererlő, a bontóból, amit nem találok, jóval olcsóbban meg lehetne szerezni....
2016. júl. 11. 20:46
 7/22 A kérdező kommentje:
és az én autómnak a kormány alatti kerékrész fölött van ez a rész, tehát, nem ilyen egyenes az eleje. valahogy nem stimmel..sajnos, tök hülye vagyok hozzá, de ezt mondták, bal köszöb kell
2016. júl. 11. 20:50
 8/22 anonim ***** válasza:

" az én autómnak a kormány alatti kerékrész fölött van ez a rész, tehát, nem ilyen egyenes az eleje"


Ezzel most egy kicsit zavarba hoztál :) Küszöbnek az ajtók alatti részt hívjuk. Egy 3 ajtós autónál az ajtó mögötti hátsó sárvédő alsó része is beletartozik többnyire. A kormány alatti részt taposó, vagy padlólemeznek hívják, a kerék fölöttit pedig sárvédőnek.

2016. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Akkor ez kell:

[link]


Amint látod 8-10e Ft körül mozog az új, utángyártott alkatrészek ára. A bontott is hasonló árban szokott lenni, az előnye a méretpontosság és esetleg a szín egyezése. Ha sikerül az autód színével megegyező karcmentes bontottat találnod, az 20-25e Ft spórolás a javítás költségéből. Csepelen ismerek egy bontóst, ha gondolod holnapra megkérdezem neked.

2016. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hűű, de rendes vagy, én pedig nagyon szégyellem magam...mert tegnap este kiderült, hogy a küszöb, nem kÜszöb, hanem bal első SÁRVÉDŐ! aki segített volna ebebn az már tárgytalan, így magamnak kell intézni. Lefotóztam a kocsimat, ahol hibás, és a küszöb semmiképp nem illet a javítandó részhez. Így derült ki, hogy sárvédő, tehát, azt kell keresnem. Remélem olvasol, de megadhatom a privi címem, akkor tudok fotót küldeni, hátha, ismeretlenül tényleg tudnál segíteni.
2016. júl. 12. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!