Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 320D (2006) fél évet állt...

Bmw 320D (2006) fél évet állt (4-5ször mentek vele) olajcserén kívül még mire érdemes odafigyelni? Előtte gondos gazdája volt. Vagy elég az olajcsere és ok.

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a fél év nem tétel. Olaj és szűrők cseréje (üzemanyagé is) és beülni, menni vele egy hosszabb távot. Nyilván előfordulhat, hogy a tárolás körülményei miatt valamit még meg kell nézni, de szerintem ennyi. Nekem van egy hobbiautóm, 25 éves és egy évnyi tárolás után elindítom és megyek vele. Én azt gondolom, ennyi idő alatt semmi nem öregszik el benne.
2016. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért nem kell olajat sem cserélni mert fél év alatt csak 4-5x mentek vele.

Gondos gazdi esetén a motortérben megtalálod az olajcsere papirt, hogy mikor kell cserélni. Ha az már elmúlt akkor kell.

2016. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!