Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha dt 125 után milyen...

Yamaha dt 125 után milyen motort vegyek ha kategóriát akarok váltani?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 190 cm magas 85 kg, kb 3 éve motorozok heti 60-80 km-t terepen. úgy érzem "kinőttem a motorom" váltani szeretnék. Milyen típust lenne érdemes venni? mekkora köbcentiváltást bírnék el ill lóerőt? eddigi tapasztalataim szerint, egy 350-400 ccm ig valamint egy 40-45 lóerőig elmehetek, valóban? milyen márkát illetve típust vegyek? (csak enduro, cross jöhet szóba)

2016. júl. 14. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem maradj márkán belül és vegyél egy Yamaha XT 660-at. 48 lóerő, egészen alul is nyomatékos, megbízható motor, terepen is megállja a helyét és garantáltan nem fogod egyhamar kinőni.
2016. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen csak az XT az nehéz, mint az állat! Nem tudjuk, hogy most te maradnál a 2 ütemnél, avagy 4 ütemre váltanál. Ha a 2 ütemet választod, akkor egy 250-es vagy 300-as gép lenne neked a tökéletes. Mondjuk Suzuki RMX 250 (ez enduro, nem gyári cross). Vagy ha van keret, akkor beruházhatsz egy gyári crossra is. Mondjuk ha a Yamahán belül maradsz, akkor Yamaha YZ 250, vagy ha 4t-t akarsz akkor YZ450F. Ugyanezek megtalálhatóak más márkáknál is, de a Yamaha nem rossz, nekem is az van ;)
2016. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!