Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó 700e ből?!...

Használt autó 700e ből?! Milyent ajánlotok? Nézegettem GOLF 4 et 316i 318i ket de mindenki szidja ezeket. Csak néha néha használnám hosszútávra átlag havi 800-1000 km között mennék vele ezért gondoltam a benzinest.

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy Toyota Corollát vennék ennyiért.
2016. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ford Focus Mk 1? Mondjuk ráncfelvarrás (2001) után, szerintem nem rossz autó, a benzinesek nagyon tartósak, egyszerűen javíthatóak, sok, és olcsó az alkatrész. Az 1,6-os szerintem teljesen vállalható, kombiban meg iszonyú praktikus. Hajlamos rozsdásodni, ha ilyet nézel erre, figyelj (sárvédők, ajtók alsó élei). 700-800 körül már nem az aljából válogatsz, felszereltebb, megkíméltebb típusok akadhatnak. Kalkulálj átírás, első szervíz költségekkel, akkor a 700 már egyből 550-600!
2016. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van még nehány autómárka ezeken kívül. Vehetnél első generációs Volvo S40-et

[link]

700 ezerből elegánsabb mutatósabb autót nem sokat találsz. Jó, az Alfa Romeok a legszebb autók de azoknak több törődés kell.

Amúgy Astra G, ennyi pénzért az a legjobb lehetőség és még ma sem egy rossz autó.

2016. júl. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!