Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért rángat a motor? (Bővebbe...

Miért rángat a motor? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Citroen Xsara 1.4i, '99. Néha rájön a rángatózás, meleg motornál is. Ez úgy zajlik, hogy miután beindul már az alapjárat is folyamatosan szagga. Elindulok, kuplung enged, kis gáz és alig akar elindulni és iszonyatosan rángat. De ugyanez előfordul 90 km/h-nál is, megyek, kicsit visszaveszem a gázt, utána ha nem taposom le teljesen csak kicsit, akkor visszaesik egy kicsit a fordulat és megint rángat, utána megint rendesen megy...Kerestem a neten erre megoldást, de ugyanezt a problémát sehol nem találtam.


Elnézést kérek a sok rizsáért, de pontosabban nem tudom leírni.



2016. júl. 20. 15:12
 1/3 vatafak ***** válasza:
lambdaszonda pl
2016. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a gyertyát,hogy milyen a keverék képzése. Lehet MAP szenzor is.
2016. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lehet szerelőhöz viszem, mert elég nehezen elérhető helyen vannak a gyertyák, én meg nem akarom nagyon megbolygatni, nem szedtem még ki gyertyát. Csak mégis jó tudni hogy mire lehet számítani.

2016. júl. 21. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!