Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék véleményt kérni...

Squid kérdése:

Szeretnék véleményt kérni használt autó vásárlásról. Autót szeretnék venni eddig nem a sajátomat használtam de most már szeretnék egy saját autót. Benzin vagy dízel? A keretem olyan 500. 000 Ft + átiratás. Köszönöm az összes választ!

Figyelt kérdés
A suzukival kérem hagyjanak meg az opel astraval és korzával nem vagyok velük ellenszenves csak egyszerűen nem tetszenek és ha már saját autót akarok venni akkor nem csak azért akarok, hogy eljussak A-ból B-be, hanem a sajátomnak is érezzem.
2016. júl. 24. 01:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"ha már saját autót akarok venni akkor nem csak azért akarok, hogy eljussak A-ból B-be, hanem a sajátomnak is érezzem."


Senki nem tudja rajtad kívül, hogy mitől is érzed sajátodnak az autódat, sőt semmit nem árultál el a szempontjaidból sem, csak feltetted az örök sláger kérdést (benzin, vagy dízel?), megspékelve a másik slágerrel (ne legyen Suzuki, és ne legyen Opel).

Valami reális elképzelés nem ártana.

2016. júl. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tomcatters ***** válasza:

Az általad leirt feltételek mellett, valami japan szivobenzint ajanlanék. 500 korul vannak jo kis 1.4 -1.6 corollák 2001 től, akkor regebbi 6.gen civicek, nissan almera, mazda 323/323f, ha nagyobbat akarsz, akkor p10 p11 primerák, regebbi accordok, mazda 626 ...stb


Ezek mind nagyon megbizható autók

Bar civiceknél vigyázni kell ,tobbseguk alt fiatal racerek kezéből kerul ki manapság sajnos :/

2016. júl. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor vedd azt ami tetszik.

Viszont szerintem ennyi pénzből nem érdemes eltérni a nagy átlagtól. Opelhez, Suzukihoz, VW-hez, van minden, olcsón. Ha veszel például valami ritka, japán, öreg autót, ahhoz nem biztos hogy találsz alkatrészt. Ha pedig találsz, nem lesz olcsó.

2016. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tomcatters ***** válasza:
Öreg japánhoz sem dragabbak az alkatreszek/van bőven ,nezd meg az unix oldalát ,és nem is nagyon kell alkatrész :D
2016. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó, nem az öreg Corollákra, meg Camrykra gondoltam.


Tegyük fel, hogy vesz egy Subaru XT-t, mert az olyan egyedi, meg amúgy is van egy pont a HAHU-n 450-ért, akkor ahhoz kihívás lesz vadászni bármit is. Az Unix konkrétan nem ismeri, a Bárdinak benne van a rendszerében, de gyakorlatilag alig van hozzá bármijük.

2016. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tomcatters ***** válasza:
Hat az mástészta ... az meg nemetbe is ritka jószág.. pedig ott minden van
2016. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Opel vectra B esetleg ?mert az astrát és a corsát írtad hogy nem kellene a b veki meg amúgy is elégé egyedi autó kukancs rá .
2016. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Támpontot lehet kérni hogy a kérdező milyen autómárkákat szeret? Azok közül meg tudjuk mondani hogy melyik lenne jó vásár.
2016. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnéztem a vectrát és tetszik is, lehet az lesz. Legjobban igazából Volkswagent szeretnék, csak nem tudom hogy milyet érné meg venni belőle és milyen motorral.
2016. júl. 28. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!