Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? (bővebben...

Milyen autót vegyek? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Jelenleg ételkiszállítóként dolgozok egy kölcsön autóval és sajátra gyüjtögetek. 90% városban közlekedek a többit autóúton teszem meg.

Úgy érzem még egy ideig megfelelő munka lenne ez számomra.


Fontos szempontok:

-a napi 150-200 kilóméter és a folyamatos megállás-indulás+araszolgatás

-5 személyes

-ferdehátú vagy sedan

-ha esetleg elmennék 300 kilóméterre fekvő városba, gond nélkül menjen

-normális fenttarthatóság és bírja a strapát

-nem hátrány ha van az autónak némi megjelenése


A jelenlegi kölcsönautó egy 1.1 benzines peugeot 206, ez az első autó amit vezetek és nagyon tetszik, megszerettem és formailag is tökéletes számomra, csak sajnos amiket hallottam hibákat+ a jelenlegiek kicsit zavaróak és pénzügyileg sem jók.



2016. júl. 26. 20:05
 1/6 anonim válasza:
szerintem semmilyen autót ne vegyél, ne a sajátodat használd ilyenekre, a hallomási hibákra meg ne tegyél pontot, suzuki-kat istenítik, abból keress megfelelő kinézetűt. /bár én utálom a suzukit-szóval munkára ideális :D/
2016. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A hibák amikről beszéltem mind a tulajtól hallottam.

Suzukin sokat gondolkodtam de lebeszéltek róla, hiába lehet nyúzni és olcsó mind a kocsi mind az alkatrészek, de elég papír autó ez az egy negatívum és pont elég is volt.

2016. júl. 26. 20:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a saját autó követelmény és minimum 2 évig használnám amíg jobb lehetőségek nyílnának.
2016. júl. 26. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:

De mégis mennyiért?

Én valami szívódízelt vennék, mert keveset fogyaszt és nem érzékeny a gyakori leállításokra.

(Én átalakítanám magamnak két tankosra, és ha már meleg a motor, lehet menni étolajjal, ami ingyen terem a konyhán)

2016. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

300 ezer környékén.

Benzines autót szeretnék inkább, a fogyasztás nem annyira érdekes mert km-re fizetik a benzint.

1.4 vagy 1.6-os motorral.

ezt még kihagytam

2016. júl. 26. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Láttam már jó néhány balesetes Suzukit, nem olyan horror mint amilyennek beállítják.

2. Egy kajaszállító kocsinak qvára mindegy a megjelenése. Nekem speciel nem ízlik kevésbé a mátrai borzas, mert azt egy Daewoo Tico-val hozták!

3. Üzemanyag megtakarításról hallottál már? Ez esetben pont a te zsebednek nem mindegy hogy mennyit fogyaszt.


Üdv.

2016. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!