Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell bármiféle engedély a...

Kell bármiféle engedély a szemöldök spoiler felszereléséhez, használatához?

Figyelt kérdés
Opel Astra G-m van és vettem hozzá Angel Eyest. Vettem rá szemöldököt, befestettem, de akit ismerek autószerelő/műszakiztató azt mondta, hogy 50 ezerre büntethetnek a szemöldökért. Ez igaz? KÖHÉM rendeletben semmit sem találtam erről. Nagyon beleéltem már magam. Remélem van valami megoldás, hogy feltehessem szabályzatban. A Főnix-tuning weboldal azt írta: Nem kell se tüv, se semmiféle engedély a használatához. Egy szakavatott ember segítségét előre is köszönöm!

2016. júl. 30. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy olvastam, hogy azért nem büntetnek, volt egy ugyan ilyen kérdés régen, és ott is a többség azt írta, hogy nekik nem volt gond belőle, és szabály sincs rá.

A viszont a te kezedben van a döntés,hogy kockáztatsz-e.

A tuning már csak ilyen.

2016. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ma felragasztottam F.BS-el. Nagyon jól néz ki. Remélem nem lesz bünti :D
2016. júl. 31. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!