Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Carisma (2001)...

Mitsubishi Carisma (2001) nincs világítás visszajelző lámpa a műszerfalon?

Figyelt kérdés
Már sok helyen nézelődtem ezzel kapcsolatban, de sehol sem találtam információt. Létezik az, hogy a Carismán (2001-es avance, az újabbik) nincs a műszerfalon visszajelző égő a fényszóró működéséről? Semmi nem jelzi azt, ha a fényszóró ég, és többször is előfordult már, hogy úgy hagytam égve, majdnem lemerítve ezzel az aksit. Nézegettem a műszerfal mögött, de nem nagyon találtam semmit ami arra utal, hogy lenne visszajelző. Valaki fel tud erről világosítani?

2016. aug. 2. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A tompított lámpa bekapcsolását nem jelzi a müszerfalon semmi, általában az autók99% ánál ha be van kapcsolva és kiveszed a kulcsot a gyújtáskapcsolóból és kinyítod az aktót akkor hangjelzéssel figyelmeztet hogy égve hagytad a lámpát(persze előfordúl hogy ezt a funkciót kiiktatják a tulajok mert zavarja a kis fülüket, meg az is gyakran előfordúl hogy az ajtónyitás érzékelő elkoszolódik így nem jelzi hogy nyitva az ajtó, ilyenkor a lámpára se figyelmeztet a sípoló hang)

Ha pedig a távolságifény(reflektor) re gondolsz azt jelzi egy kék ikon a müszerfalon(ha nincs kiégve az izzó benne)

2016. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában jelzik az autók hogy ég a helyzetjelző, de az ritka hogy a tompítottnak is van visszajelzője. Olyan is akad ami még a helyzetjelzőt sem jelzi vissza, szóval lehet hogy nincs a te autódban sem.
2016. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A helyzetjelzőnek és a tompítottnak nincs visszajelzése, a távolságinak viszont van. A gond csak az, hogy sípolás sincs, elképzelhető hogy ezt az előző tulaj tényleg 'kiiktatta', és nem tudom, hogy a Carismában alapból van-e sípolás igazából.

2016. aug. 2. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!