Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a párhuzamos...

Mit gondoltok a párhuzamos előre-hátra mennyivel nehezebb (ha nehezebb) mint a merőleges parkolások, előre-hátra, jobbra-balra?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a könnyű és a nehéz.

Mondjuk a párhuzamos előre parkolásban semmi nehéz nincs, az igazából nem is parkolás, mert egy bazi nagy helyre kell leállni. Hátra már nehezebb, de annak meg van a technikája, amit ha megtanulsz, akkor menni fog.

Én merőlegesen hátra szeretek leginkább parkolni. Nekem az a legkönnyebb. De van olyan ismerősöm, aki szerint meg az a legnehezebb :)

2016. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát,hátra nekem is jobban bejött,mert ott csak bevezetem szépen,aztán ha a "segge" bent van akkor jöhet az eleje is...

Előre sem volt szerintem nehéz,de ott vezessem el az egyik kocsi mellett mert az oktatókocsi hosszú volt,és hát azért abban már több rizikót láttam.

2016. aug. 3. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha választani kell, akkor a párhuzamos hátra parkolás a legnehezebb (amikor valóban 1 autónyi helyre kell beállni).

Merőlegesnél: tolatva könnyebb beállni szűk helyre, főleg szűk utcán, parkolóházban. Na meg utána nem kell vakon kitolatni.

2016. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!