Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus ambiente 1.4 ben...

Ford focus ambiente 1.4 ben nem találom a folyamatos távolsági fényszórót?

Figyelt kérdés
Csak a fénykürt nevű dolog van, ergo csak akkor megy ha az index karját hátrahúzom, viszont sötétben eleg nehéz úgy menni hogy folyamatosan fogom. A karon kettő jelzés van de nem lehet tovább húzni hogy folyamatos legyen a távolsági fény ,miért van ez ?

2016. aug. 3. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy előre kell tolnod, vagy mérgesebben hátrahúzni.
2016. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendesen hátra kell húzni, hogy kattanjon egyet, akkor kapcsol be a távolsági :D Ugyanígy kapcsolod is ki.
2016. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy feszegettem és nem ment, de lehet hogy meg kéne húzni erősebben, az ellenkező oldali hátsó ablaktörlő könnyebben megy, úgyhogy nem merem feszegetni
2016. aug. 3. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig az elég könnyen kellene, hogy menjen (legalábbis nálam). Holnap ha kell egy képet küldök mennyire van behuzva kattanásnál...
2016. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben az jól jönne,egyébként furcsa mert több mint éve vezetem és sosem kellett még azért vagyok kíváncsi
2016. aug. 4. 02:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Délután küldöm
2016. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Privátban küldtem linket.
2016. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!