Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másodjára nem sikerült a...

Másodjára nem sikerült a forgalmivizsgám. Papírt nem kaptam róla. Rajtam kívül5 ember megbukott, és olyan útvonalat kaptam amire azt mondta az oktató, hogy akkor adják, ha valaki sorsa alapjáraton megvan pecsételve. Szerintetek lehet direktnek venni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 14:42
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
valamint tudja valaki,hogy miből áll a páv,ha ne adj isten eljutok odáig?
2016. aug. 11. 14:43
 2/19 anonim ***** válasza:

"olyan útvonalat kaptam"

Ilyen nincs. Véletlenszerűen kell választani egyet (szám mondása, vagy húzás alapján).

2016. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én úgy húztam egy lapon, és azon voltak a feladataim (legalábbis tavaly novemberben). Szóval nem "kaptam" az útvonalat. De olyan papírt sem kaptál, amin a hibáid rajta vannak? Ott megtalálod az indokot...
2016. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez így hülyeség. Vizsga útvonalat indulás elött húzol, a kitérőket valóban a vizsgabiztos határozza meg, de a vizsga nem is arról szól, hogy begyakorolt útvonalon menj végig, hanem arról, hogy szabályosan menj végig a kért útvonalon. Amikor én vizsgáztam, nekem is olyan kellett vezetni olyan helyeken, ahol azelött soha nem jártam, mégis sikerült a vizsgám.
2016. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A vizsgalapot csak sukers vizsga után kapod meg, bukás esetén nem, olyan esetben csak szóban közlik a bukás okát. Mi volt az?
2016. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
kaptam alatt a húzást értettem. 20 útvonal van összesen,ebből 3 közül választhattam,már ez is érdekes volt. Papírt meg az első bukás után kaptam,meg adni is kell elvileg...A másik vicc,hogy ez egy megyeszékhely. 6 diákból (amiről tudok) nekem ne mondja senki,hogy mind a 6 hülye,olyan szinten,hogy megbukjon,mert olyan nincs. :) Bukásom valamilyen szinten jogos volt kb 45 fokos emelkedő előtt 20-30al mentem és a 3as helyett 5ösbe raktam,a kocsi megállt. Nem is ezen van a hangsúly hanem azon,hogy lehet e ezt,úgyh rajtam kívül 5en buktak szándékosnak venni.
2016. aug. 11. 15:02
 7/19 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem,egy illetékes személy is mondta,hogy ezt csak azzal húzatják ki,aki sorsa alapból meg van pecsételve. Milyen érdekes....Csak 3at húzhattam ,és nekem pont benne volt :)
2016. aug. 11. 15:07
 8/19 anonim ***** válasza:
Érdekes, én anno bukáskor is megkaptam a vizsgalapot (a hibákkal és a bukási okkal - Szombathelyen)
2016. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Elsőnél én is.

1.Itt nem.

2.6an buktunk (amiről tudok)

3. töredék útvonalakból húzhattam.

4. Az a bizonyos emberke.


Ugye milyen érdekes? :)

2016. aug. 11. 17:09
 10/19 KillBéla válasza:
Én akárhányszor vizsgáztam nem kellett húznom semmit, csak mentünk. Egyébként a vizsgabiztos úgy van vele ha nem csinálsz olyan dolgot amiért auto bukás jár, akkor a javát átlökdösi. Neki közvetlen nem célja, hogy megbukj.
2016. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!