Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel és hogy tudnám eltávolít...

Mivel és hogy tudnám eltávolítani a karcokat, kisebb sérüléseket?

Figyelt kérdés

Egy 50-es enduro rol lenne szó, mert egy túrázás (földutak "feltérképezése") alkalmával egy elég kavicsos/köves rézhez értem és szó szerint a lábnyomok kivehetőek voltak benne olyan apró kavicsozott volt az út, és ami a legrosszabb volt hogy egy éles kanyarban történt a dolog. A hátsó kerék kipörgött szó szerint kiment alaólam a motor és a földön találtam magam. Első dolgom volt hogy megnézzem hogy a motorral történt e valami.

A váltókar letörött, az olaj ömlött belőle, a villa elferdült és az önindítónak is lőttek

emellett még az új idomok amiket nemrég vettem is tiszta karcolások.


Igazából én csak az egyik dologra kérdeztem rá fent, de kérem azt akinek lenne valami tanácsa a többi gondomra is az írjon.


2016. aug. 18. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
WD40-el próbáld meg
2016. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tehát baszattad ész nélkül a földúton...
2016. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MIért nem erre való egy enduró?
2016. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!