Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda mtx 50 vizes gyári 199....

Honda mtx 50 vizes gyári 199. valahanyas verseny supermoto 6 sebis újáépítve eredeti alkatrészekkel japánbol hozatot hengerel vélemény? (170e ft, versenyen volt építés után)

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 18:39
 1/4 joco5582 ***** válasza:

1. Mire kell a motor?

2. Jó ez a motor erre?

3. Van aki fel tudja mérni az állapotát?

4. Milyen állapotban van?

5. Van pénz lehetőség rendbe hozni a hibákat?

5. Meg tudtok állapodni?


Remélem segítettem :)

2016. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fix 170e ft, mivel supermotó így aszfalton 10-15km menni rokonhoz,suliba,dolgozni,a motor kifogástalan állapotban van szerelő építette újra, csak én 187cm magas vagyok és kicsi supermotó kerekei vannak csak nem tudom reális-e az ára.
2016. aug. 25. 22:23
 3/4 joco5582 ***** válasza:
Igen a kérdés az, hogy valaki fel tudja-e mérni az állapotát. A szerelő úgy javítja a motort, ahogy a tulaj kéri. Ha eladásra, akkor ott túl hosszú gondtalan évekre nem érdemes számítani
2016. aug. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
maga a szerelő vette restaurálta (újáépítette)régen versenyzet és elment ezzel is versenyezni(bohóckodni)és eladja.de hibátlan próbáltam is
2016. aug. 26. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!