Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Hogyan végezzek bordás szíj cserét Honda lead 100 robogón?

Bordás szíj cseréjéhez sürgős segítséget kérek a segítőkész motoros társaktól! Honda lead 100-as robogómról leszakadt és még sosem végeztem ezt a műveletet. Például mivel vagy hogyan fogjam meg a főtengelyt, az anya letágításához.

A válaszokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: motor, Honda, robogó, szíj, levétel, csere

2016. aug. 27. 12:39  Privát üzenet  

A válasz
Én elektromos ütvecsavarozóval szoktam leszedni, de ráfoghatsz egy olajszűrő leszedő szerszámmal is.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. aug. 27. 21:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Átlagos használat mellett kb. : hány km. -ként kell robogóba bordás-szíjat cserélni?
Autó vásárlás 2,2 milliós keretből, melyiket vennéd?
Mennyit fogyszt egy Kymco Super 8 2T 50ccm robogó?
A kocsinak a jobb oldala meg van dőlve mi lehet a baja?
4t 250cc enduró kellene ami nem üzemórás, de én nem találtam ilyet. Valaki tud ilyeneket?
Miért nem lehet beállítani honda mtx en az alapjáratot?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!