Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire fárasztó vagy elvisel...

Mennyire fárasztó vagy elviselhető ingázni autóval/tömegközlekedéssel Aszód környékéről Budapestre munka miatt?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Házat vennék Aszód környékén és bejárnék a hatodik kerületbe. Ti bevállalnátok? Fizetésből kijön minden és még félre is lehet tenni.
2016. aug. 28. 14:52
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Nem távolság, autóval vállalható, de Bp melyik része? Nem mindegy hogy Újpest vagy Budafok. Na meg az sem mindegy hogy 6-ra kell beérni vagy 9-re
2016. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hatodik kerület, Nyugati mellett, reggel 9 körül. M3 bevezető reggel nagyon gázos, azt tudom.
2016. aug. 28. 15:16
 3/9 Beviz Elek ***** válasza:

Külső Szilágyi-Görgey-Pozsonyi-Bèke-Lehel


Nem mondom hogy üres, de egészen jól lehet haladni


A te esetedben talán Külső Fóti-Árpád-Pozsonyi is megpróbálható, bár ott ritkán jártam, nem tudom.

2016. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már! Aszód az ott van egy köpésre. Én simán járnék onnan.

Pécsről kerek 15 éve csinálom már. Igaz nem naponta hanem hetente anyagi okokból. Hétfőn reggel oda, pénteken délután vissza.

Amíg tanultam tömegközlekedéssel jártam. Az egy kínzás volt, ma már nem vállalnám be. Délután 2-kor elindultam és este 8-ra értem haza jó esetben. De volt olyan is, hogy másnap hajnali 2-ig tartott az út felsővezeték szakadás miatt.

Akkor huszon évesen még azt mondom valamennyire buli volt a buszozás, vonatozás, de ma már öreg vagyok hozzá.

Mióta dolgozom autóval járok. Kb 2 és negyed óra autózás háztól házig. 230km. Ezt már úgy megszoktam, hogy direkt hiányozna ha nem lenne. :)

2016. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:
58%
Nem összekeverendő a napi ès a heti. Én napi oda-vissza 200km-t megyek, azért ez már sok. 50 munkanaponként olajcsere ha csak dolgozni megyek...
2016. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Crisopher ***** válasza:
Szerintem még vonattal is simán vállalható. Személyvonat 53, sebesvonat 39 perc alatt teszi meg az utat a Keleti és Aszód között. Keletitől meg egy köpésre van a Nyugati. Valamivel több, mint 1 órát utazol. Ennyit én is utazok amúgy, simán be lehet vállalni. És ha tömegközlekedéssel mész, akkor bizonyos százalékban a munkáltató fizeti.
2016. aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha arról lenne szó, járnék naponta is. Nem lustaságból nem teszem. Hanem 175.000Ft lenne 20 munkanapra csak az üzemanyag. Nincs ennyi a havi nettó fizetésem! De ha valaki fizetné, simán járnék naponta.

Az olajcsere már ehhez képest nem oszt nem szoroz semmit, 1,5-2 havonta. Bár én ilyen kevés km-rel nem szoktam lecserélni. Városi sok hidegindítás az más persze, ott tényleg ajánlott. Ennyi alatt nálam 40db indítózás és hidegindítás van. Másnak városban 500km alatt van ennyi.

2016. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nem konkrétan Aszódról van szó, hanem a környező településekről. Aszódon nem vennék házat. Kocsival járnék szerintem. Ahogy néztem, 40-ből kijönne a havi üzemanyag és 12,5 a parkolás a Westendnél. Egy részét szokták állni, valami 80%-ot. Leírják kiadásként.
2016. aug. 31. 12:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom... én csak 9Ft-ot kapok km-enként, ami januártól állítólag 15Ft-ra emelkedik.
2016. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!