Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A tabletem a gyári kazettás-cd...

A tabletem a gyári kazettás-cd-s egységem helyére építeném be.8 db aktív hangszóró van az autóba. Hogyan tudnám a tablettel összekötni. Mit kell vennem hozzá?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz aktív hangszóró alatt? Mindegyik hangszórónak külön erősítője van? Ilyenről még nem hallottam. Pontosan milyen a gyári fejegységed?

Így infó híjján egy 3,5mm jack kazetta adapter működhet, de a hangminőség elég gyenge lesz:

[link]

2016. szept. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hangszóró mellett van elhelyezve az erősítő. Gyári infinity cucc. A kazetta adapter azért nem játszik, mert a gyári fejegység ki lesz szedve és annak a helyére megy a tablet.
2016. szept. 7. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudnál terméklinket vagy pontos típuszámot adni az aktív hangszórókhoz? Kíváncsi lettem.
2016. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!