Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

2 hónapja álló autót indítottam, hozzáértem a gázhoz, hogy meginduljak emelkedőn (kb 3 mp az indítás után) és gázadásra leesett a fordulat, kb 3x eljátszotta, normális?

3. után már hibátlan volt.

2016. szept. 8. 14:48  Privát üzenet  

A válaszok
Normális.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. szept. 8. 15:04 Privát üzenet

Attól ne is beszéljünk, hogy a mostani "minőségi" üzema-

nyagok nem a tankban tárolásra valóak, mert simán magától

bomlik... Számlákra már ráírják a kutaknál, hogy bár 95-öst

tankoltál, a valós oktánszám olyan 92 körül van.... Jó, mi?

Szóval ha benzines, nem árt frissen pár litert belelőni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. szept. 8. 20:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Skoda 120L autónál az normális, ha országúton 90-95 km/h sebességnél tartósan haladva a víz hőmérséklete eléri a 100 *C hőmérsékletet?
Ez normalis egy autonal?
Ford Fusion 1.4-es turbódízel TDCi 100 km-nél 2000-2200 körül pörög. Ez normális?
Ez így normális a motoromnál?
Aprilia RX 50. Normális hogy lámpakapcsoláskor 500-al lejjebb megy a fordulat, ha meg lekapcsolom akkor 500-al feljebb megy?
Vettem egy Honda cb 400 sf motort! 6-ik ba 100km/H-nál 7000-et pörög. Ez normális? Azt olvastam, hogy ekkora sebességnél 6000 a norma, igaz ez?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!