Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorozás közben szeretnék...

Motorozás közben szeretnék zenét hallgatni, mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Tudtommal van vmi bluetoothos megoldás amit bele lehet kötni a sisakba meg ilyenek...tudtok ajánlani valami ilyet? Mellesleg a fülhallgató illegális?

2016. szept. 16. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Ne hallgassál zenét! Meg fogsz halni.
2016. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dehogy fogsz meghalni, csak ésszel kell csinálni. Itt van választék mindenféle árban.

[link]

2016. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En sem ajanlom annyira.

De amugy valoban van beepitheto, vagy valamilyen siman fuldugosat is fel lehet venni a sisak ala. (Csak a kabelt kell elvezetni.)

2016. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne motorozz.
2016. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vagy motorozz, vagy hallgass zenét! A kettöt együtt ne..
2016. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Vagy motorozz, vagy hallgass zenét! A kettöt együtt ne..

18/L

2016. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Veszélyes közben zenét hallgatni! Gondolj bele: nem hallod, ha dudálnak, nem hallod, ha jön a mentő és el kéne engedni stb.. Valamint a motor hangja szerintem aki motorozik annak a legszebb zene! Ráadásul visszajelzés az is, nekem fontos, hogy halljam vezetés közben ami körülöttem történik.
2016. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Moldován Sándor V. válasza:
Ha fémzenét hallgatsz akkor nem veszélyes, ne halgass a hülyékre. Máskülönben nem tudom hogy oldd meg :D
2019. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!