Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen passat b5 2002...

Volkswagen passat b5 2002 trendline diesel-nél az ablaktörlő kapcsolója melyik állásban mit kapcsol?

Figyelt kérdés
tehát gondolok olyanra, hagy lefele nyomom hátsó ablakot töröl stb

2016. okt. 3. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha lefele nyomod akkor elől töröl egyet, a kar visszaugrik, ha a műszerfal felé nyomod meg, akkor töröl szakaszosan hátul, ha tovább nyomod és nyomva tartod akkor hátul ablakmosót permetez. Ha felfelé egyet kapcsolsz akkor szakaszosan töröl, a kar tetején lévő kapcsolóval tudod szabályozni a ciklusidőt. Ha tovább nyomod felfelé a kart, akkor egyre gyorsabban töröl folyamatosan.


Egyébként nem lett volna egyszerűbb kipróbálni?:)

2016. okt. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De próbálgattam csak nem megy a hátsó törlő nem tudtam h én nem találom v vmi megadta magát ezért kérdeztem :) UI.: borzasztó laikus vagyok az autókhoz :)
2016. okt. 6. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:
És sikerült megtalálni a hátsót? Kombid van? Különben nincs is rajta hátsó ablaktörlő
2016. okt. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!