Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdekelne mások véleménye is,...

Érdekelne mások véleménye is, kinek melyik tetszik, melyik fogta meg, míg az érvek. Te melyik mellett döntenél? Celica vagy eclipse?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni egy szep sportos autot kb, 1,2-1,5 körül vagy az alatt. Kettő típus fogott meg igazán. Az egyik a Mitsubishi eclipse [link]

A másik pedig a Toyota celica "legújabb" verziója [link]

Mind a kettőnek vannak előnyei es hátrányai is. Érdekelne ti mit gondoltok, mik a tapasztalatok, vagy ötletek. Kíváncsiak Várom a válaszokat :)



2016. okt. 14. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy leginkább egyiket se a linkeltek közül.


Ha Ecplipse akkor a 3.0L V6-al,ha pedig új Celica,akkor 192 lovas 1.8TS-el.

Vagy leginkább a régi Celica a 175 lovas 2 literessel.

2016. okt. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Celicából csak a bukólámpásat, vagy a 4 kerek lámpásat, az új Celica nem lett eltalálva a japánoktól szerintem.

[link]

2016. okt. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az eclipse...mindent tud, ami kellhet. Nyugodt vonalak, nem hivalkodik, de annál több van a kabát alatt.



Nekem más japó kétajtósom van, de ezt venném, ha szükségem lenne egy sportra..

2016. okt. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Celica esetében a motor kérdéses. A leggyakrabb a 143 lovas 1.8-as, ami azért nem olyan erős. A 192 lovas verzió meg érdekes, de egyrészt ritkább, másrészt azt hiszem, igazán csak fordulaton erős és a nyomatékban sem az igazi. Kinézetre nekem is az előzők tetszenek, nekem bukólámpás van. Az Eclipse nekem is érdekesebb, ha ebben gondolkozol.
2016. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat, megfontolom, utánanézek. további válaszokat is szívesen várok, és ha tudtok akkor linkeket is :) köszönöm.
2016. okt. 14. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már lerágtuk többször is.


Mindenre kaptál választ.


Újból nem írom le.


Legalább változtass a szövegen.

2016. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!